עפולה : רוצים מנהיגות צעיריה 'מקומי' תיפתח בעפולה


18 Apr
18Apr

   עפולהכל החדשות בקליק אחד !

צעירי עפולה רוצים להיות מנהיגים?

תכנית המנהיגות לצעירים 'מקומי' תיפתח בעפולה 

התכנית של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל בשיתוף מרכז הצעירים "פוקוס" של עיריית עפולה מבקשת לחזק את המנהיגות המקומית בפריפריה באמצעות צעירים מקומיים. 

צעירי עפולה רוצים להיות מנהיגים? המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל בשיתוף מרכז הצעירים "פוקוס" של עיריית עפולה מעניקים לצעירי העיר הזדמנות לחזק את יכולת ההשפעה על סביבתם באמצעות "מקומי"- תכנית המנהיגות של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ותופעל על ידי 'ממזרח שמש -כל ישראל חברים'. 

מטרת התכנית לחזק מנהיגות מקומית צעירה בפריפריה החברתית והגאוגרפית בכלל ובעפולה בפרט ובמסגרתה יוכשרו הצעירים כמנהיגים מקומיים ויקבלו כלים ומיומנויות בתחום פיתוח והעצמה אישית תוך חיזוק הזהות המקומית, הרחבת רשת הקשרים, הובלת מיזמים חברתיים שתמיד חשבתם שצריך לקדם תוך למידה וקבלת כלים להתפתחות אישית.

התוכנית מיועדת לצעירים בגילאים 20-40 שעשיה חברתית קהילתית חשובה להם ורוצים להשפיע על העיר שלהם. התוכנית הינה שנתית וכוללת קורס עם כ-20 מפגשים, 3 מיזמים קהילתיים שקבוצת הצעירים תקדם בקהילה המקומית, שני אירועי שיא וכנס ארצי לכלל הרשויות המשתתפות בתוכנית. 

מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, אריאל משעל אמר: "המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל רואה בצעירים את הגורם המניע ליצירת קהילה חזקה בעלת חוסן חברתי, המוביל לחוסן לאומי ופועל באופן מתמיד לחיזוק מנהיגות צעירה בישובים בנגב ובגליל ובפריפריה החברתית. תוכנית המנהיגות מקוֹמי הינה צעד נוסף לחיזוק ההשפעה של הצעירים ושל מרכזי הצעירים על סביבת חייהם". 

צעירים המעוניינים להצטרף לתכנית ״מקומי״ מוזמנים לפנות למרכז הצעירים "פוקוס" או להיכנס לאתר https://www.mekomi2021.com

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

עצות וטיפים

דחוק ומשפט משפחה

מספרים ש...