עפולה: תלמידי "אורט בן גוריון" זכו במקום השלישי בארץ במיזם "שומרי מסך"


18 May
18Mayעפולה: תלמידי "אורט בן גוריון" זכו במקום השלישי בארץ במיזם "שומרי מסך" 

תלמידי כיתה ט' של חט"ב 'אלון-בן גוריון' זכו במקום השלישי בארץ לאחר שהכינו סרטון במסגרתו מדינות מסביב לעולם מקיימות שיח באמצעות 'וואטס-אפ' שבסיומו העבירו מסר לבני נוער על חשיבות המאבק בבריונות ברשת. 

שתפו >>>הישג נפלא לתלמידי כיתה ט' בבית הספר 'אורט אלון בן גוריון' בעפולה במסגרת מיזם "שומרי מסך" ברשת החינוך של אורט. במסגרת התחרות הפיקו תלמידי הכיתה סרטון משעשע במסגרתו מדינות שונות מסביב לעולם, בעיקר אלה שבלטו במהלך משבר הקורונה כגון סין, איטליה, ספרד, צרפת, אנגליה, ארה"ב וכמובן ישראל, מנהלות שיח, לעיתים משעשע לעיתים מרגש, סביב נושא הקורונה שפקד את המדינות והביא למותם של אלפים. בסיום הסרט מצטרפים 'שומרי מסך' שמעבירים מסר לבני הנוער לפיו גם בימי הקורונה בריונות ובידוד חברתי עלולים להוביל לנזק עבור אנשים ולכן מבקשים מבני הנוער "אל תתנו יד להתפשטות נגיף הבריונות". 

את הסרט יצרו תלמידים המשתתפים במיזם "שומרי מסך" שתפקידם לפעול ברשת בכל שעות היממה במטרה להגן על חבריהם, ללמד את בני הנוער איך לא לפגוע באחרים ברשת, איך להשתמש ברשת לחיוב ואיך להישמר מפגיעות ואיך לבנות גם באמצעות הרשת עולם טוב יותר. חשוב לציין כי התלמידים הפעילים כל השנה במהלכה הם מעבירים גם שיעורים בתוך ביה"ס שלהם לצד ביקורים בבתי הספר היסודיים בעיר ללמדם מוגנות ברשת, לא הפסיקו את פעילותם גם בימי משבר הקורונה. 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק  של נטו העמקים והגליל והיו הראשונים לדעת 


  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים 

    ד"ר מיכאל רייכל   חיה קלימיסט


אוכל

כושר ותזונה

חגיגת חג השבועות

טיפים להתמודדות

לייף סטייל 

צרכנות 

כל הטיפים -לקראת הקיץ 

כל מה שחם בתחום