משרד החינוך: לקראת חופשת החנוכה החל הרישום למסגרת החינוכית "בתי הספר של החגים"


12 Nov
12Nov


 חינוך

כל החדשות בקליק אחד !

 לקראת חופשת חג החנוכה משרד החינוך נערך לפתוח את בתי הספר של החגים לילדי הגנים בגילאי 3-6 ולתלמידי בתי הספר היסודיים בכיתות א-ג.

לקראת חופשת החנוכה: החל הרישום למסגרת החינוכית "בתי הספר של החגים"

לראשונה, 

הכניסה שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא ביטון, את תקציב "בתי הספר של החגים" לבסיס התקציב של משרד החינוך – המשמעות: התכנית תפעל מדי שנה, תיצור רצף וודאות בעבור הילדים והוריהם
*לקראת חופשת חג החנוכה משרד החינוך נערך לפתוח את בתי הספר של החגים לילדי הגנים בגילאי 3-6 ולתלמידי בתי הספר היסודיים בכיתות א-ג. מדובר בכמיליון תלמידים ותלמידות שיוכלו להמשיך וללמוד במסגרת איכותית, עשירה ומבוקרת. המסגרת תיצור בעבורם רצף של לימודים, יציבות, שגרה והמשך של צמצום הפערים. היא תקל את נטל התשלומים על ההורים, ותחסוך להם מאות שקלים.
לרגל פתיחת המסגרות ציינה שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא ביטון: "לתלמידי ישראל יש צורך גדול בשמירה והמשך היציבות, הוודאות ובחיזוק תחושת השייכות. את המענים החינוכיים הללו ניתן לממש במסגרת הגנים ובתי הספר. צרכים אלו עמדו לנגד עיני מעת שנפתחה שנת הלימודים, ולכן פעלתי לפתוח את שנת הלימודים במועד וללא כל שיהוי. גם כעת, בכוונתי להמשיך ולפעול למען טובת התלמידים, ולהבטיח להם וגם להוריהם שמסגרות בתי הספר של החגים יפעלו מעתה ואילך באופן רציף וסדיר. לא עוד מלחמות על קיומן של מסגרות שהוכיחו את חשיבותן ותרומתן החינוכית בעבור ילדי ישראל".
מנכ"ל משרד החינוך, תא"ל במיל' יגאל סלוביק הוסיף: "מערכת החינוך שמה לה למטרה להבטיח לתלמידי ישראל להורים מקסימום ימי למידה במסגרות החינוך, בבתי הספר ובגני הילדים. הודות להישגי תקציב החינוך, חלק גדול מתלמידי ישראל יוכלו להמשיך בשגרת לימודים וברצף למידה במסגרות העשרה איכותיות, מפוקחות ומבוקרות, גם במהלך חופשות החגים"
התלמידים ייהנו ממגוון רחב של פעילויות העשרה חינוכיות, תרבותיות וחברתיות, לאורך חמישה ימים, החל מה-30.11 ועד ה-6.12 מהשעה 08:00 בבוקר ועד השעה 13:00 בצהריים. בחברה הערבית התכנית תחל לפעול עם תחילת חופשת החורף, ב-24.12, במשך חמישה ימים.


השתתפות ההורים ליום פעילות• אשכולות למ"ס 1 עד 4 - ללא תשלום.• אשכולות למ"ס 5 עד 7 - 20 שקלים ליום פעילות.• אשכולות למ"ס 8 עד 10 - 30 שקלים ליום פעילות.
לראשונה, הכניסה שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא ביטון, את תקציב "בתי הספר של החגים" לבסיס התקציב של משרד החינוך. מדובר בבשורה גדולה לציבור ההורים והתלמידים, מאחר שהחלטה זו מייצרת בעבורם אופק וודאי, ומונעת את המלחמות המתקיימות מדי שנה למימון והפעלת תכניות חשובות אלו.
הרישום למסגרות נפתח בימים אלה וההורים יקבלו על כך הודעה מסודרת מבתי הספר ומהרשויות המקומיות. _____

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל


 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...