3 דקות קריאה
02 Aug
02Aug

עפולה והסביבה טלפון: 04-8519650 טבריה והסביבה072-3110426 04-6726677

כל החדשות בקליק אחד !

יש אליפות: קבוצת "ותיקי יקנעם" קטפו את המקום הראשון בטורניר הכדורגל שהתקיים לראשונה. במתנ"ס מבטיחים שזו תחילתה של מסורת ספורטיבית בעיר 

 

"ותיקי יקנעם" זכו באליפות בטורניר הכדורגל "גול יקנעם" 

יש אליפות: קבוצת "ותיקי יקנעם" קטפו את המקום הראשון בטורניר הכדורגל שהתקיים לראשונה. במתנ"ס מבטיחים שזו תחילתה של מסורת ספורטיבית בעיר 

 

זו הפעם הראשונה שמחלקת הספורט ברשת המרכזים הקהילתיים יקנעם עורכת טורניר כדורגל בסדר גודל כזה והתושבים נענו בשמחה. במהלך חודש וחצי התייצבו הקבוצות על כר הדשא במגרש שחבק העירוני, התאמנו יחד מדי יום חמישי, יצרו חברויות חדשות, הזיעו לא מעט וחלמו על הגביע ועל הפרס העסיסי.  

בטורניר שהסתיים בשבוע שעבר השתתפו 70 שחקנים בגילאים 20-60 בשש קבוצות: ותיקי יקנעם, יקנעם בלב שלי, אריות יקנעם, דינמו יקנעם, הכוכבים של יקנעם והמוצ'אצ'וס יקנעם. 

את המקום הראשון בטורניר קטפה קבוצת ותיקי יקנעם שסיימה עם 15 נקודות, ללא הפסדים כלל. אל המקום השני הגיעה קבוצת דינמו יקנעם ולמקום השלישי והמכובד הגיעה קבוצת אריות יקנעם.  

את התואר מלך השערים קיבל רומן שפיגלמן מקבוצת דינמו יקנעם שהבקיע 13 שערים. 

בטקס החגיגי שהתקיים בסיום הטורניר השתתפו יו"ר הנהלת המתנ"ס לאה פדידה, מנכ"ל המתנ"ס ליאור בכר, מנהלת תחום הספורט תמי לבני-צור, רכז הספורט חיים שושו ומנהלת הטורניר יפית לוי-ברנס, במהלכו הכריזו על המנצחים, חולקו פרסים לזוכים ותעודות לכלל המשתתפים.  

בעקבות הצלחת הטורניר החליטו ברשת המרכזים הקהילתיים יקנעם להפוך את הטורניר "גול יקנעם" למסורת והוא יתקיים מדי שנה וקראו לתושבים להתחיל להתאמן לטורניר הבא. 

בהנהלת רשת המרכזים הקהילתיים יקנעם מסרו תודה לכל העוסקים במלאכה, למחלקת הספורט ולכל צוות המתנ"ס שלקח חלק בטורניר. למשתתפים ולרמי דנה מנכ"ל "בורגר סלון" הספונסר של הטורניר. 

 קרדיט צילום: מתנ"ס יקנעםבריאות - כללית : מעכשיו תרופות מבית המרקחת באמצעות שליח עד הבית

שווה צפייה: 6 הדברים הכי מיוחדים בגולן

רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.