4 דקות קריאה
02 Aug
02Aug

עפולה והסביבה טלפון: 04-8519650 טבריה והסביבה072-3110426 04-6726677

כל החדשות בקליק אחד !

ביקוש שיא לקייטנות הקיץ של רשת המרכזים הקהילתיים ביקנעם: 2353 הרשמות של ילדים שהשתתפו במגוון פעילויות בקייטנות הקיץ, כ-30% יותר לעומת אשתקד. בין הפעילויות החווייתיות: אקרונינג'ה, מחנה גלגלי ענק, קייטנת כיף על גלגלים, ביקור בסופרלנד ועוד .

 

הצלחה לקייטנות הקיץ ביקנעם 

ביקוש שיא לקייטנות הקיץ של רשת המרכזים הקהילתיים ביקנעם: 2353 הרשמות של ילדים שהשתתפו במגוון פעילויות בקייטנות הקיץ, כ-30% יותר לעומת אשתקד. בין הפעילויות החווייתיות: אקרונינג'ה, מחנה גלגלי ענק, קייטנת כיף על גלגלים, ביקור בסופרלנד ועוד .

  

את הקיץ הזה מתנ"ס יקנעם אירגן ותיכנן במרץ ובהשקעה רבה, עם מגוון עשיר של קייטנות ופעילויות העשרה המיועדות לילדי כיתות א'-ו' בעיר. מהנהלת המתנ"ס נמסר כי בעקבות המגוון של הפעילויות חלה עלייה של כ-30 אחוז יותר במספר ההרשמות של ילדים שהשתתפו הקיץ בקייטנות: 2353 לעומת 1873 הרשמות בקיץ אשתקד. 

1312 ילדים מכיתות א'-ג' השתתפו ב"בית הספר של החופש הגדול' ועוד 842 ילדים השתתפו ב"גן החופש של הגדול", שהתקיימו בכמה מחזורים. יתר הילדים השתתפו בקייטנות נוספות. 

במסגרת קייטנת "כיף על גלגלים", שהתקיימה לתלמידי כיתות ד'-ו', הם ביקרו במקומות רבים במרכז הארץ והיא פעלה בקונספט של יום כן יום לא. הילדים ביקרו בלונה פארק, מימדיון, ימית 2000, בריכה וסופרלנד.  

המתנ"ס הציע גם קייטנות בתוכנית קצרה בת שבועיים ומחנות אימונים בתחומים שונים: אקרונינג'ה, גלגלי ענק, התעמלות אומנותית, מבוכים ודרקונים (ארצי) ועוד.  

מעבר לכך, המתנ"ס הציע פעילויות המותאמות לילדי המגזר הדתי, שכללה למודים חווייתיים וערכיים, התנדבויות וטיול בפארק "שביל התפוזים".  

לאה פדידה- יו"ר הנהלת המתנ"ס: "אנו שמחים על המגוון הרחב שהצענו ועל האמון שההורים הרבים נתנו בנו ושלחו את ילדיהם לפעילויות הקיץ. בנוסף, בעקבות הביקוש, התווספו קייטנות המותאמות לקהל הדתי. ישר כוח למנכ"ל רשת המרכזים הקהילתיים - ליאור בכר, לצוות המתנ"ס ולכל העוסקים במלאכה". 

קרדיט צילום: מתנ"ס יקנעםבריאות - כללית : מעכשיו תרופות מבית המרקחת באמצעות שליח עד הבית

שווה צפייה: 6 הדברים הכי מיוחדים בגולן

רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.