2 דקות קריאה
19 Dec
19Decכל החדשות בקליק אחד !


    חינוך וקהילה

   הישארו מעודכנים 

 

חברת כתר למען ערכי שלום ודו קיום, הפעם בסימן

"שותלים עתיד טוב יותר"

חברת כתר למען ערכי שלום ודו קיום, הפעם בסימן

"שותלים עתיד טוב יותר"

 

לרגל ט"ו בשבט הגיעו עובדי וילדי כתר, יהודים וערבים, למרכז הילדים "אמונה" בעפולה וחגגו שתילה משותפת הממחישה את חשיבות ערכי דו הקיום בישראל


לרגל ט"ו בשבט החליטו בחברת כתר לקיים יום שתילה ייחודי לעובדי חברת כתר וילדיהם, מכל המגזרים בישראל, למען עתיד טוב יותר ובסימן של יחד.

 

כחברה שחרטה על דגלה ערכי את ערכי השוויון והדו קיום שלחה החברה את עובדיה ממפעלי יקנעם ואלון תבור, עובדים מכל הדתות והמגזרים לשתול גינה מקיימת ומתחשבת בסביבה בכפר הילדים "אמונה" שבעפולה. 

 

כפר הילדים מעניק קורת גג ליותר מ – 150 ילדים חסרי עורף משפחתי בגילאי 6-18.  כאשר המודל הוא מודל משפחתי בו הילדים והמדריכים גרים במשפחתונים ממש כמו משפחה לכל דבר. כתר מקפידה לקדם יוזמות של נתינה לקהילה ופועלת למען רווחתם של הילדים ושל הצוותים בכפר הילדים מספר שנים.

העובדים בחברה יחד עם ילדיהם, ועם ילדי הכפר שתלו עציצי תבלין ונוי במערכות הגינון המתקדמות של חברת כתר, המאפשרות גידול וטיפול בצמחים בקלות גם בסביבה אורבנית, כעת יוכלו הילדים בכפר לטפח בעצמם פירות וירקות מזינים ובריאים. 

 

אודי שגיא, מנכ"ל כתר: "היום, יותר מתמיד, כתר גאה לקדם עשייה של ממש המבטאת את הערכים הניהוליים עליהם היא מושתתת. ערכי השוויון והדו קיום הם נר לרגלינו מזה שנים רבות ולא רק בחזון או בסיסמאות. במפעלי כתר בישראל 2500 עובדים, מכל העדות והמגזרים. כתר פועלת מיום היווסדה כחברה רב קיומית, זאת כחלק מתפיסה ואמונה אמיתית שכולנו שווים, והכבוד ההדדי הוא זה שמוביל לדו קיום אמיתי. כך באמת שותלים עתיד טוב יותר למען ילדינו".

 

עלי אבוליל, עובד כתר מזה 17 שנים: "אני גאה להיות עובד כתר כבר 17 שנים, להשתתף ביוזמות המצוינות שכתר מקדמת בתרומה לקהילה, ללא הבדל דת גזע או מין. זה חשוב מאד במיוחד בימים הללו, הגעתי לכאן עם כל המשפחה שלי כדי ללמד את הילדים שלי את אותם הערכים"

 

גבי אוחיון רכז חינוך כפר הילדים עפולה עלית: "אנחנו שמחים בשיתוף הפעולה עם חברת כתר, שמתבטא גם בתרומה של מאות מוצרים לכפר הילדים וגם בפעילויות מעניינות, והכל בלב פתוח ובצורה מדהימה. לכבוד טו בשבט שתלנו היום עם הילדים והנבטנו עציצי פרי ותבלין, הילדים נהנו מאד וכולנו תקוה שנצליח לקטוף את הפירות בעתיד, תרתי משמע". 

 

 

מצורפות תמונות 

קרדיט לצילום: יח״צ כתר