4 דקות קריאה
13 Mar
13Mar


כל החדשות בקליק אחד !

 

עובדי מחוז צפון בכללית התנדבו בשלל פעילויות ביום המעשים הטובים שצויין ברחבי המחוז


בשעות הבוקר הגיעו העובדים הנרגשים והחרוצים להדרכה על המשימות המצפות להם ומיד לאחר מכן חולקו לקבוצות עבודה והחלו לבצע את המשימות.


העובדים סייעו לצוות "עמותת שווים" בטבריה במפעל מוגן שיקומי, בעפולה במועדון ניצולי שואה "מדור לדור" ביצעו עם הצוותים פעילות גופנית מודרכת ומותאמת, סדנה על תזונה בגיל השלישי ובעיקר שמח וריקודים, במועדון ניצולי שואה בטבריה קיימו הפעלה משמחת עבור הקשישים, בגן שפתי בבית שאן התקיימה הפעלה מהנה לילדים על ידי צוות היחידה להתפתחות הילד בבית שאן, בגן חינוך מיוחד בבית שאן ציירו על שבילי הגן ושתלו פרחים, בגן חינוך מיוחד בצפת שיקמו את הגינה האחורית וניכשו עשבים, פרסו דשא סינטטי ובנו מסלול חושי.

"לאורך כל ימות השנה אנו מחויבים לתת את השירות הרפואי הטוב ביותר ולא שוכחים שאנו לרשות הציבור גם בשעות הכי קשות שלהם. לאחרונה עובדי המחוז לא נשארו אדישים למצב אליו אנשים נקלעו בעקבות רעידת האדמה בטורקיה ומאות מעילים נשלחו כתרומה לנפגעי רעידת האדמה" שיתפה אילנה פישמן, מנהלת משאבי אנוש של מחוז צפון בכללית.


"העובדים המסורים שלנו תמיד מתגייסים ונענים לכל פעילות רווחה וזה מחמם את הלב להיות חלק מהקהילה" שיתפה ענבל מזרחי, מנהלת פיתוח משאבי אנוש ומובילה חברתית של המחוז.

"ליום המעשים הטובים יש ערכים חשובים ואני מאוד שמח על שיתוף הפעולה הקיים עם המרכזים השונים ברחבי המחוז. עובדי מחוז צפון בכללית תורמים לקהילה, לאורך כל ימות השנה, פעילות שמעוררת גאווה" סיכם ד"ר מרדכי דיין, מנהל המחוז.
בריאות - כללית : מעכשיו תרופות מבית המרקחת באמצעות שליח עד הבית

שווה צפייה: 6 הדברים הכי מיוחדים בגולן

רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה