טיפים ועצות: טיפים לעיצוב נכון של חדר הילדים


16 Jun
16Jun


 טיפים ועצותכל החדשות בקליק אחד !

עם בוא האביב, מרעננים את חדר הילדיםעם בוא האביב, מרעננים את חדר הילדים טיפים לעיצוב נכון של חדר הילדים 

האביב הוא זמן להתרענן ולחדש והוא גם תחילתה של עונת מעברי הדירות והשיפוצים. אחד החדרים שהכי חשוב לרענן בבית הוא חדר הילדים שכן הצרכים של הילדים משתנים עם גדילתם בכל שנה ושנה. ענת אגסי , מעצבת פנים ומנהלת קשרי אדריכלים בחברת אלוני מעניקה טיפים לעיצוב חדרי ילדים:   

  • מצליחים לדמיין חדר ילדים בלי טביעות אצבעות שחורות על הקירות? עכשיו אפשר להפוך את הדמיון למציאות. במקום טפט או צבע קיר סטנדרטי – שכמובן מתלכלך ומתבלה – מה דעתכם לחפות חלקים אסטרטגיים באריחים? לילדים צעירים תוכלו ליצור תמונה או סיפור שלם בעזרת אריחים מצוירים. לילדים בוגרים יותר תוכלו ליצור עיצוב גרפיטי במראה של אמנות רחוב, או לחילופין מראה רומנטי עם אריחים בדוגמת תחרה או רקמה. יש אריחים מנוקדים או עם דפוסים גאומטריים מתוחכמים, שגם יעניקו לחלל מראה גדול יותר.

  • הילד גדל והצרכים שלו משתנים רבות לאורך השנים, והעיצוב צריך להשתנות גם כן, לכן עדיף להכניס לחדר רהיטים בגוונים נייטרלים, לבן, שמנת, מוקה עדין, אפור בהיר. 
  • ברגע שהריהוט נייטרלי אפשר ורצוי להכניס צבע בטאפט מיוחד שיכניס צבע ואופי לחדר. יש טאפטים מיוחדים המתאימים לשני המינים במיוחד אם יש ילד וילדה בחדר או שהחדר עובר מאחות לאח. זיכרו- טאפטים תמיד ניתן להחליף.
  • עיצוב סקנדינבי המגיע אלינו מאירופה ומשתלב חזק בעיצוב הבתים, נכנס גם לחדרי ילדים. זהו עיצוב מינימלי עם קריצה מיוחדת והומוריסטית של גוונים שחור, לבן אפור.

רענון הריצוף עם פרקט PVC המאפשר למשפחה ליהנות מכל העולמות. מדובר במוצר עמיד למים וקל לניקוי, בעל מראה טבעי ואותנטי בזכות פני שטח המדמים את מראה הפרקט הטבעי. התקנה קלה ונוחה עם מינימום זמן ולכלוך.  יש אין ספור של גוונים אשר יכולים להביע אמירה עיצובית. לדוגמא: עץ ווש לבן- מעניק אווירה של ים, אפשר לשלב פסל של ספינה, טאפט מיוחד של עוגנים קטנים,  גוון של עץ אלון טבעי מתאים לכל גוון או צבע שנבחר לחדר וכן לכל צעצוע מרכזי שיש בחדר.

  • צביעת קירות גם יכולה להוות אמירה עיצובית, אם זה לצבוע בגוונים עדינים ואז לשלב שטיח צבעוני. או צביעת קיר אחד שיעשה אימפקט יותר משמעותי ויתר הקירות ישמשו כרקע. שימוש בצבע ייחודי שהופך את הקיר ללוח שניתן לכתוב עליו, זה גם יכול להגדיר את פינת היצירה של הילדים.
  • שטיחים סרוגים בגוונים עדינים, או שטיחים עם הדפסים מיוחדים או פסים מוסיפים לאווירה של חום בית והרבה אהבה.


 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

עצות וטיפים