5 דקות קריאה
14 Jun
14Jun


לחצו על התמונה ותקבלו את כל הפרטים

עפולה והסביבה טלפון: 04-8519650 טבריה והסביבה072-3110426 04-6726677

כל החדשות בקליק אחד !

למעלה ממאה נשים בהריון ואחרי לידה הגיעו להפנינג הריון ולידה של מרכז רפואי צפון (פוריה) ומועדון היולדות בייבי סטארט

למעלה ממאה נשים בהריון ואחרי לידה הגיעו להפנינג הריון ולידה של מרכז רפואי צפון (פוריה) ומועדון היולדות בייבי סטארט

ביום שישי הגיעו למרכז רפואי צפון (פוריה) למעלה ממאה נשים בהריון ואימהות אחרי לידה, חלקן יחד עם בני זוגן, ליריד הריון ולידה שאורגן בשיתוף פעולה בין מועדון היולדות בייבי סטארט של מרכז רפואי צפון ובין אשכול כנרת עמקים, מרכז צעירים טבריה ומרכז צעירים עמק הירדן.  

פרופ' ארז און, מנהל המרכז הרפואי, בירך את הבאות "אנחנו מאד שמחים שהגעתן, צוות האגף לאם ולילוד שמים את היולדת במרכז ומעניקים יחס אישי לכל יולדת, אנחנו דואגים כל הזמן לשפר את חווית הלידה והשהות במחלקת היולדות כדי שתהיה לכן חווית לידה הטובה ביותר האפשרית". 

המתחם כלל מגוון דוכנים ועמדות יעוץ, כולל ייעוץ אישי של המיילדת הוותיקה טל שטרן, עמדת טיפול רפלקסולוגי עם בלהה אלעד ועמדת יועצת ההנקה, ספאא נעאמנה. באודיטוריום המרכז הרפואי נהנו המשתתפות מהרצאה של ד"ר יורי פרליץ, מנהל האגף לאם ולילוד על החידושים האחרונים באגף, הרצאה של המיילדת טל שטרן בנושא שיטות לקידום הלידה ומהרצאה של יועצת השינה נגה בלקינד כהן. אחר כך התקיים פאנל עם צוות האגף לאם וליילוד בהשתתפותם של  ד"ר פרליץ, מגי קמרי, אחות מחלקת יולדות, טל שטרן מיילדת, סלאם נעאמנה אחות מחלקת יילודים ונגה וייצמן, אחות טיפול נמרץ בפג ובילוד.

בסיומו של היריד התקיימה הגרלת פרסים יקרי ערך. בפרס הגדול, עגלת תינוק של חברת ספורטליין (מתנת מי בייבי) זכתה ירדן ז'דנוב, ממעלה גמלא. ירדן סיכמה את החוויה: "נהניתי מכל רגע וקיבלתי הרבה מידע שיעזור לי לקראת הלידה, זאת לידה שנייה שלי והשתתפתי גם בכנס הקודם. זאת המתנה הכי טובה שיכולתי לבקש!".

רחלי אהרון, רכזת מועדון היולדות סיכמה את היום המוצלח ואמרה, "היתה התרגשות גדולה לראות את כל הנשים שבאו מכל הצפון ליריד שלנו, הרגשנו שהן ממש חיכו למפגש הזה. אני רוצה להודות לכל השותפים שלנו בפרוייקט: לאשכול כנרת עמקים בהנהלת דרור ללוש, מרכז צעירים טבריה ומרכז צעירים עמק הירדן. אנחנו כבר מארגנות עוד מפגשים לנשים בהריון ואחרי לידה."


 רח' שדרות יצחק רבין 20, עפולה

         

בריאות - כללית : מעכשיו תרופות מבית המרקחת באמצעות שליח עד הבית

שווה צפייה: 6 הדברים הכי מיוחדים בגולן

רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.