5 דקות קריאה
14 Jun
14Jun


לחצו על התמונה ותקבלו את כל הפרטים

עפולה והסביבה טלפון: 04-8519650 טבריה והסביבה072-3110426 04-6726677

כל החדשות בקליק אחד !

לא סתם קוראים לתחום הזה ״אסתטיקה רפואית״. יש לבחון היטב את ההכשרה של המטפלים,למה דווקא כללית אסתטיקה

בתחומים אסתטיים רבים קל למצוא נותנות ונותני שירות שמציעים טיפולים במחירים נמוכים במיוחד, אך לא תמיד מדובר בידיים מיומנות. לא רק זאת - על פי החוק בישראל, חלק מהטיפולים יכולים להתבצע על ידי רופאים בלבד ולא, למשל, על ידי קוסמטיקאיות. חשוב להבין למי מותר לבצע כל טיפול כדי שרק הידיים המקצועיות ביותר יגיעו אל הפנים שלכם.

לא סתם קוראים לתחום הזה ״אסתטיקה רפואית״. יש לבחון היטב את ההכשרה של המטפלים, כמה שנות ניסיון יש להם, האם ההכשרה הרפואית מוכרת בישראל או לא, ולוודא שהמטפל והמכשירים שבשימוש נמצאים בפיקוח ובאישור משרד הבריאות. כשבוחרים במרפאות כללית אסתטיקה אתם יכולים להיות בטוחים שכולם אנשי מקצוע מוכרים ומוכשרים לתפקידם, ושנעשה שימוש אך ורק במכשור שנושא את כל תווי התקן הרלוונטיים.

ולבסוף, מרפאות כללית הן רשת מרפאות מומחים ותיקה וחזקה שנהנית מהגב הרפואי היציב של שירותי בריאות כללית. צוות המרפאה והרופאים המטפלים זמינים גם לאחר הטיפול לשאלות, טיפולי המשך, ותיקונים ככל שיהיה בכך צורך. 

טיפולים אסתטיים ללקוחות כל קופות החולים

רשת כללית אסתטיקה מפעילה 16 מרפאות בפריסה ארצית רחבה, כך שלא משנה באיזה אזור בארץ אתם גרים, תוכלו למצוא מרפאה נגישה ונוחה להגעה. הרשת שייכת לקבוצת שירותי בריאות כללית, אך לקוחות כל קופות החולים יכולים להגיע ולקבל טיפולים מקצועיים מרופאים מומחים בתחומם. למרפאות כללית אסתטיקה מחירון לכלל הלקוחות, ומבוטחי קופ"ח כללית זכאים להנחות מסוימות בחלק מהפעולות הרפואיות. 

כללית אסתטיקה שאלות ותשובות

https://www.clalitaesthetics.co.il/?ref=GOOGLE&BID=14380&utm_medium=brand_estetica&utm_source=google&gad=1&gclid=CjwKCAjw-b-kBhB-EiwA4fvKrFzA0OqY1Egq9ygjyI5DgcsXhBg-UVGX06M7BOB1n_JsGs3fpnjY8xoCC1AQAvD_BwE
         

בריאות - כללית : מעכשיו תרופות מבית המרקחת באמצעות שליח עד הבית

שווה צפייה: 6 הדברים הכי מיוחדים בגולן

רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.