3 דקות קריאה
22 Feb
22Feb


 מגדל העמק


כל החדשות בקליק אחד !

עכשיו בכותרות 

המגזין סוגרים שבוע

מרגש. בתחילת השבוע הגיעה חברת הכנסת נעמה לזימי (העבודה) לביקור במגדל העמק, עיר הולדתה. במהלך הביקור נפגשה עם ראש העיר, אלי ברדה, והשניים שוחחו על תוכניות פיתוח למגדל העמק,

מגדל העמק: ח"כ נעמה לזימי ביקרה בעיר בה גדלה

הביקור נפתח בפגישה עם ראש העיר אלי ברדה אשר שוחח איתה על אתגרי הרשות והמענים שהיא מפתחת, תנופת הבניה והפיתוח, הזכייה בפרס החינוך הארצי, זכיה במקום הראשון במדד השקיפות בציון 100 שלוש שנים ברציפות והכרזת משרד הפנים על מגדל העמק כ-"רשות יציבה". החלק השני היה הביקור בבית הספר בו למדה ובמפגש עם התוכנית בשיתוף הסוכנות היהודית "פותחים עתיד"

-----------------------------------------

עוד חדשות במגדל העמק

מרגש. בתחילת השבוע הגיעה חברת הכנסת נעמה לזימי (העבודה) לביקור במגדל העמק, עיר הולדתה. במהלך הביקור נפגשה עם ראש העיר, אלי ברדה, והשניים שוחחו על תוכניות פיתוח למגדל העמק, הקשר בין מרכז לפריפריה והצרכים של תושבי העיר בשירותים ציבוריים יעילים יותר. 

בריאות : כל חדשות היום -הכתבות המעניינות IהעמקIכלליתIכללית אסטתיקה

לאחר הפגישה עם ראש העיר, המשיכה חברת הכנסת לזימי לביקור מרגש בתיכון בו למדה, "אורט רוגוזין", שם פגשה את צוות ההוראה שלימד אותה, שוחחה איתם על חינוך, השינויים במערכת ועל הנוער של היום. בהמשך גם שוחחה עם תלמידי י"א בנושא חברה, מדינה והעתיד. במפגש התלמידים שאלו שאלות על הכנסת, הנושאים שחשובים לה לקדם ועל הילדות בעיר. מבית הספר, המשיכה נעמה למפגש עם "פותחים עתיד" תוכנית של הסוכנות היהודית, ושוחחה עם עובדות הארגון על העבודה עם ילדים ונוער במצבי סיכון ויצירת הזדמנויות. חברת הכנסת הגיעה להכיר את פעילות עמותת "פותחים עתיד", חברת בת של הסוכנות היהודית, למען ילדים ומשפחות במגדל העמק. הביקור התקיים בבית חינוך "רמון" בנוכחות מנהלת בית הספר רינת זמיר וראשת מנהל החינוך בעיר מלי אליגיוב, מנכלי"ת העמותה רותי שינפלד מנהלות "פותחים עתיד" מגדל העמק, נאמנות וילדים המשתתפים בתכנית.
חה"כ נעמה לזימי: "למגדל העמק יש מקום גדול בהווייתי כאדם ובלב שלי, והתרגשתי להגיע לעיר ילדותי היום לסיור רשמי כחברת כנסת בת המקום, זו העיר שבה השורשים שלי נמצאים והיה נפלא לפגוש את אנשים והמקומות שאיתם גדלתי והתבגרתי. שמחתי לפתוח את היום הזה אצל אלי ברדה, ראש העיר ולראות את השינויים, 

התכניות וההתחדשויות שנעשו פה בשנים האחרונות. פגשתי את המורות והמורים שלימדו אותי כשהייתי תלמידה בתיכון "אורט רוגוזין", צוות הוראה היה ונשאר מדהים, ואכן לא פלא שכל שנה זוכה העיר לפרסים בנושא החינוך. שוחחתי עם תלמידי י"א של התיכון, שהשאירו אותי נפעמת מהבגרות והידע שלהם ודיברנו על עשייה מתוך משמעות והרצון לדאוג לעתיד טוב יותר לחברה כולה מתוך שאיפה לשוויון וצדק חברתי. זכיתי לפגוש את צוות העובדות המדהימות של "פותחים עתיד" ולשמוע על העבודה היום-יומית. התכנית לא רק מסייעת לילדים ונוער לצאת ממצבי סיכון, היא גם נותנת כלים ומענים לצמוח ולהגשים ולממש את הכישורים והפוטנציאל. זוהי האחריות שלנו כחברה לאפשר שוויון הזדמנויות בחינוך ובחיים. אני מודה לנאמנות שחלקו מניסיונן וחייהן ולכל מי שהגיעו. היה מפגש מרגש וממלא בתקווה חשוב לי לומר שאני שותפה מלאה של העיר והציבור שחי בה לכל נושא ועניין, שאני גאה במקום בו גדלתי ומלווה אותי בכל תחנה בחיי, ומבטיחה לסייע ולתמוך בכל מה שאוכל".