4 דקות קריאה
02 Apr
02Apr


כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650    

כל החדשות בקליק אחד !

עובדי אגף שפ"ע (חזות העיר) ברשות תוגברו בצוותים נוספים ויעבדו סביב השעון כדי להכין את העיר לקראת חג הפסח. ההערכה היא כי מגדל העמק מובילה בכמות טון פסולת לנפש בתקופת החגים והיא עומדת על 400 טון כללי

מגדל העמק ערוכה לחג הפסח

עובדי אגף שפ"ע (חזות העיר) ברשות תוגברו בצוותים נוספים ויעבדו סביב השעון כדי להכין את העיר לקראת חג הפסח. ההערכה היא כי מגדל העמק מובילה בכמות טון פסולת לנפש בתקופת החגים והיא עומדת על 400 טון כללי

פינוי אשפה ופסולת, גיזום עצים, שטיפה של רחובות מרכזיים, צביעה וסיוד של ריהוט רחוב הן רק חלק מהמבצעים שיזמו ויוזמים הצוותים של אגף חזות העיר (שפ"ע) במגדל העמק בשבועות האחרונים וזאת בנוסף לעבודה השוטפת כדי להכין את העיר לקראת חג הפסח. הערכות המיוחדת כוללת את כל מחלקות האגף, גינון ונוף, מחלקת תברואה, המחלקה הטכנית והמחלקה לפינוי פסולת וגזם שהתגייסו כולם בשבועות האחרונים למבצעי פינוי אשפה וגזם, ניקיון הרחובות ושטחים ציבוריים, ניקיון וטיפוח הפארקים והגינות הציבוריות. במקביל התבצעה שטיפה יסודית של הרחובות הראשיים והכבישים ברחבי העיר על מנת לדאוג לניקיונה וטיפוחה של העיר לקראת החג. יניב בן יוסף, מנהל האגף תגבר בצוותים נוספים חיצוניים וכן שני מנופים שעבדו ופינו פסולת וריהוט ישן לאורך כל שעות היממה, וזאת לאחר הנחייה של מנכ"ל העירייה שלום זוזוט ומחזיק תיק חזות העיר סרגיי אוקלנדר. בן יוסף: "נערכנו בשבועות האחרונים לחג בכוחות מתוגברים. להערכתי יפונו כ-400 טון פסולת, כמות גדולה במיוחד, כצפוי בימי החג, בהשוואה לימים רגילים".
בנוסף, יציבו במספר מוקדים בעיר מכולות אשפה פתוחות לטובת פינוי פסולת של התושבים, כך לאורך כל השבוע. מנהלת היחידה לפניות ציבור, איילה זלצר, מזכירה לתושבי העיר כי המוקד העירוני (106) עומד לרשותם 24 שעות ביממה בטלפון או פנייה מקוונת באתר האינטרנט לדיווח על מפגעים.
צוות הרשות בהרכב מ"מ וסגן ראש העיר סרגי אוקלנדר, מנכ"ל העירייה שלום זוזוט ומנהל האגף יניב בן יוסף וסגנו יגאל כהן, סיירו ברחובות העיר ועמדו מקרוב על מבצע פסח וניקיון העיר.
ראש העיר אלי ברדה הודה למנהלים ולעובדים על מסירותם והשקעתם בהכנת העיר לחג.

כנאפה בקלואה  הכי טעים בעיר - רח' המלאכה 14


בריאות - כללית : מעכשיו תרופות מבית המרקחת באמצעות שליח עד הבית

שווה צפייה: 6 הדברים הכי מיוחדים בגולן

רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה