5 דקות קריאה
19 Jun
19Jun

חברי המועצה הצביעו בעד התקציב לשנה הבאה בסך 253 מיליון שקלים. ראש העיר יקי בן חיים: "נאלצנו לקבל החלטות קשות, אך עשינו זאת מתוך מחשבה על צרכי התושבים"

מגדל העמק: אושר תקציב העירייה לשנת 2024

חברי המועצה הצביעו בעד התקציב לשנה הבאה בסך 253 מיליון שקלים. ראש העיר יקי בן חיים: "נאלצנו לקבל החלטות קשות, אך עשינו זאת מתוך מחשבה על צרכי התושבים"
חברי מועצת העיר אישרו השבוע ברוב קולות את התקציב לשנת 2024 שיעמוד על 253 מיליון שקלים. הצעת התקציב שהוגשה על ידי ראש העיר אושרה בישיבת המועצה האחרונה על ידי חברי הקואליציה שהצביעו בעד לעומת חברי אופוזיציה שהצביעו נגד.
בפתיחת הישיבה ציין ראש העיר כי שנת 2024 הינה שנה לא פשוטה מבחינה תקציבית. מדינת ישראל נמצאת במלחמת "חרבות ברזל" שהשפיעה באופן ישיר על ההתנהלות היומית של הרשות והתקציבים השונים.תקציב הרשות גדל גם השנה בכ-21 מיליון ₪ בהשוואה לתקציב של שנה שעברה. ראש העיר יקי בן חיים הודה לליאורה אדרי מנכ"לית העירייה, הגזבר מנחם עוז וסגניתו עינת סלמן שהובילו את דיוני הכנת ספר התקציב בתקופה לא קלה שכללה גם בחירות מקומיות.בסיום הישיבה הודה ראש העיר לסגנים ולחברי המועצה על שהצביעו בעד התקציב והביעו אמון במדיניות ואמר: "מיד עם כניסתי לתפקיד, נפרס בפניי מצבה הכלכלי המורכב של הרשות ולפיכך התכנסנו יחד כלל הגורמים הרשותיים, ראשי הסיעות וחברי הקואליציה וספר התקציב המובא לפניכם הינו תוצר של עבודה קפדנית ומורכבת שתכליתה לנהל את הרשות בשוטף ולאפשר ניהול האתגרים הניצבים בפנינו. ברור לכל, כי השנה נאלצנו להתמודד עם מציאות שהשפיעה באופן ישיר על ההתנהלות היומית של הרשות והתקציבים השונים. ספר התקציב מבוסס על עקרונות של חיסכון וקיצוץ. נאלצנו לקבל החלטות קשות, אך עשינו זאת תוך מחשבה רבה על צרכי התושבים. תוכניות העבודה והתקציב השוטף יעניקו לכם את הצפי לשנה הקרובה, שנה שבה מתחיל להתממש החזון החדש שלנו – התמקדות בשיפור פני העיר, שירות לתושב והחוסן הקהילתי".


חדש! להרים במרפאה מרפאת כללית אסתטיקה בעפולה משיקה שירות חדשני וייחודי: ניתוח הרמת עפעפיים במרפאה  . ההליך הכירורגי מבוצע תחת הרדמה מקומית ומבטיח זמן החלמה קצר יותר והתאוששות מהירה יותר

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.