5 דקות קריאה
19 Jun
19Jun

ראש העיר יקי בן חיים ביוזמה חשובה – הקמת צוות שיורכב מאנשי חינוך בעבר ובהווה. המטרה: הצבת החינוך בראש סדר העדיפויות


מגדל העמק: אבי אבירם יעמוד בראשות דירקטוריון החינוך העירוני
ראש העיר יקי בן חיים ביוזמה חשובה – הקמת צוות שיורכב מאנשי חינוך בעבר ובהווה. המטרה: הצבת החינוך בראש סדר העדיפויות
יוזמה מבורכת. ראש עיריית מגדל העמק יקי בן חיים הודיע השבוע על הקמת דירקטוריון חינוך שיורכב מאנשי חינוך בעבר ובהווה. המטרה – לשים את נושא החינוך בראש סדר העדיפויות של הרשות, קבלת החלטות מושכלת ויצירת פורום מאנשי חינוך שיתרמו מהניסיון שלהם.
עם כניסתו לתפקיד הבהיר בן חיים כי נושא החינוך הוא חשוב במיוחד, ולראייה כי תיק חינוך נמצא במפלגה שלו כאשר מחזיק התיק הוא המשנה לראש העיר חבר המועצה שוקי כ"ץ. הדירקטוריון יורכב מאנשי חינוך שעבדו ועדיין עובדים במגדל העמק. מי שיעמוד בראשות הדירקטוריון הוא אבי אבירם, אבי, שגדל והתחנך במגדל העמק, מכהן כיום כמנהל אזור צפון של רשת "אורט" וכן שימש כיו"ר הנהלת רשת המתנ"סים במגדל העמק בהתנדבות. לפני ניהול אזור צפון, אבי ניהל את תיכון "אורט" רוגוזין השש שנתי במגדל העמק לאחר ניסיון רב במערכת החינוך העירונית. בעברו שימש כראש מינהל החינוך בעיר ומשימתו העיקרית הייתה להוביל את מערכת החינוך העירונית, הובלת שינויים ארגוניים והובלת תהליכים פדגוגים כלליים. עבודה מול משרדי ממשלה שונים וארגונים מעורבים, בעיקר מהמגזר השלישי, ויצירת שולחנות עגולים לבניית דיאלוג, במטרה לקדם הישגים לימודיים.אושרת מלכה ראש מנהל החינוך אמרה: "אני שמחה ונרגשת לקראת הקמת "ועדת החינוך העירונית". תפקידה של הרשות לדאוג לפיתוחה וקידומה של מערכת החינוך. ההתפתחות בתפישת החינוך ומעורבותה הגוברת של הרשות מצביעה על מציאות חדשנית ודינמית. אני מאמינה שמערכת החינוך היא מורכבת ומשמעותית מאוד לבניית חוזקה וחוסנה של הרשות. אני מאחלת לנו הצלחה בוועדת החינוך שנועדה בעיקר לתרום ולקדם את העשייה החינוכית בעיר".
ראש העיר יקי בן חיים הוסיף: "נושא החינוך הוא בראש סדר העדיפויות שלי. אקדיש את כל האמצעים שיש ברשותנו כדי שילדינו יקבלו את החינוך המיטבי. הקמת הדירקטוריון זו פעולה אחת מיני רבות שיתבצעו במהלך הקדנציה שלי כראש העיר".

 עוד בחדשות המרכז הרפואי העמק

15 רופאי ורופאות המרכז הרפואי העמק שנבחרו עפ"י מגזין פורבסחדש! להרים במרפאה מרפאת כללית אסתטיקה בעפולה משיקה שירות חדשני וייחודי: ניתוח הרמת עפעפיים במרפאה  . ההליך הכירורגי מבוצע תחת הרדמה מקומית ומבטיח זמן החלמה קצר יותר והתאוששות מהירה יותר

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.