6 דקות קריאה
19 Jun
19Jun

בשורה לתושבי העיר: תקצוב קורס תקשורת לצעירים, סיור לפתרון בעיות הקליטה בשכונות החדשות ותיאום על הטמנה של כבלי התקשורת

בשורה לתושבי העיר: תקצוב קורס תקשורת לצעירים, סיור לפתרון בעיות הקליטה בשכונות החדשות ותיאום על הטמנה של כבלי התקשורת

ראש העיר יקי בן חיים אירח את שר התקשורת חה"כ ד"ר שלמה קרעי ומנכ"לית משרדו עו"ד ענבל משש, יחד עם צוות המשרד. לראשונה, השר בישר על תקצוב של קורס לתקשורת לצעירים במגדל העמק בשנה הקרובה ובכל שנה מעתה.
ראש העיר העלה בפני השר את בעיות הקליטה בשכונות החדשות בדגש על שכונת המושבה "שריד" והשר הבטיח כי ידאג לסיור של חברות הסלולר בהקדם האפשרי על מנת לפתור את הבעיות ולשפר את הכיסוי הסלולרי בעיר.
עוד הוחלט כי משרד התקשורת ידאג לתיאום בין העיר, חברת החשמל וחברת בזק לצורך הטמנה גם של כבלי התקשורת של בזק באדמה. כמו כן, המשרד יפעל אל מול חברת הדואר להפעלת הסניף גם בימי שישי.
שר התקשורת שלמה קרעי: "שמחתי לבקר במגדל העמק ולפגוש את ראש העיר החדש והנמרץ, חברי היקר, יקי בן חיים. יחד עם הצוות המקצועי של משרד התקשורת, התפעלתי מהרוח המפעמת ומהעשייה הפורה במגדל העמק. אני בטוח שיקי יוביל את העיר למקומות שטרם הגיעה אליהם בכל תחום ולעיר משגשגת וחכמה".
ראש העיר יקי בן חיים: "שמחתי לארח את שר התקשורת שהיה קשוב לצרכים שלנו. אני אעשה כל כדי לשפר את איכות החיים של התושבים ונמשיך לפעול למענם".


 עוד בחדשות המרכז הרפואי העמק

15 רופאי ורופאות המרכז הרפואי העמק שנבחרו עפ"י מגזין פורבסחדש! להרים במרפאה מרפאת כללית אסתטיקה בעפולה משיקה שירות חדשני וייחודי: ניתוח הרמת עפעפיים במרפאה  . ההליך הכירורגי מבוצע תחת הרדמה מקומית ומבטיח זמן החלמה קצר יותר והתאוששות מהירה יותר

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.