5 דקות קריאה
04 Jun
04Jun

ברשות יצאו בקמפיין הסברה שכולל פרסומים בשלטי חוצות, ברשתות החברתיות ומדבקות על פחי האשפה


מגדל העמק: קמפיין שמירה על הניקיון יצא לדרך" מהפח סביבתי". ברשות יצאו בקמפיין הסברה שכולל פרסומים בשלטי חוצות, ברשתות החברתיות ומדבקות על פחי האשפה ברחבי העיראם תשאלו כל אזרח במדינת ישראל מה הדבר הכי חשוב לו ביישוב בו הוא מתגורר רובם יצביעו לבטח על נושא הניקיון. בעיריית מגדל העמק החליטו להשקיע משאבים רבים בנושא החשוב כאשר ראש העיר הנכנס יקי בן חיים הצהיר לא פעם כי אחד הנושאים החשובים שנמצאים בראש סדר העדיפויות שלו הוא ניקיון וחזות העיר. במקביל להשקעה בטיפוח העיר ובחינוך התלמידים על ערכי הניקיון ואהבת הארץ, מגבירה הרשות את האכיפה בנושא השמירה על הניקיון.
אל מהלך זה מצטרף קמפיין הסברה נרחב תחת השם "מהפח סביבתי" שכולל שילוט חוצות ברחבי העיר, הסברה ברשתות החברתיות ומדבקות שיודבקו על פחי האשפה ברחבי העיר. הקמפיין מסביר בפירוט לתושבים את חובותיהם לשמירה על הניקיון בשפה העברית.
יקי בן חיים ראש העיר אמר: "ניקיון העיר הוא נושא חשוב במיוחד. שמתי לי לנגד עיניי את שיפור חזות ופני העיר. חשוב לי שהתושבים ירתמו למהלך כי בלעדיהם לא נצליח. מכאן אני קורא לכל תושבי ואורחי העיר – שמרו על הניקיון".חדש! להרים במרפאה מרפאת כללית אסתטיקה בעפולה משיקה שירות חדשני וייחודי: ניתוח הרמת עפעפיים במרפאה  . ההליך הכירורגי מבוצע תחת הרדמה מקומית ומבטיח זמן החלמה קצר יותר והתאוששות מהירה יותר

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.