5 דקות קריאה
12 Mar
12Mar

  הרפורמה של משרד התחבורה נכנסה לתוקף ותושבים ביישובים מרוחקים מערי המטרופולין יזכו להנחה משמעותיתבשורה משמחת לתושבי מגדל העמק.

תושבי מגדל העמק יזכו להנחה של 50% בכרטיס חופשי חודשי

הרפורמה של משרד התחבורה נכנסה לתוקף ותושבים ביישובים מרוחקים מערי המטרופולין יזכו להנחה משמעותית בשורה משמחת לתושבי מגדל העמק. הרפורמה של משרד התחבורה נכנסה לתוקף. עד היום, מי שהתגורר ביישובים מרוחקים מערי המטרופולין נדרש לנסוע יותר ולשלם יותר על מנת להגיע רחוק, ללימודים, למקום העבודה, לבילוי או לבקר משפחה. מעתה, המשוואה התהפכה - אם נוסעים רחוק יותר לא צריכים לשלם יותר, להפך, התשלום יהיה חצי מהמחיר.
תושבי היישובים המרוחקים נהנים מ-50% הנחה על כלל המנויים החודשיים, בכל אמצעי התחבורה הציבורית, בכל הארץ, לכל מרחק נסיעה. על מנת לממש את ההטבה, על התושב/ת לעדכן את הפרופיל ברב-קו ביישומון.


יחד עם זאת, חיילים משוחררים ייהנו מנסיעות חינם למשך שנה, צעירים/ות בין מגיל 18 ועד 26 (כולל) וסטודנטים יזכו להנחה של 33% במינויים החודשיים, נערים מגיל 5 ועד גיל 18 ואזרחים ותיקים יקבלו הנחה של 50% על נסיעות בודדות ומינויים חודשיים, ילדים עד גיל 4 פטורים מתשלום ואזרחים מעל גיל 75 זכאים לנסיעה חינם בתחבורה הציבורית.
יקי בן חיים ראש העיר אמר: "מדובר במהפכה חסרת תקדים. בזכות הרפורמה של משרד התחבורה תושבי מגדל העמק יתחברו למרכז ויוכלו להגיע לכל יעד במהירות והכי חשוב – במחיר נוח. אני מודה למשרד התחבורה על היוזמה".

    עכשיו במדורים

חדש! להרים במרפאה מרפאת כללית אסתטיקה בעפולה משיקה שירות חדשני וייחודי: ניתוח הרמת עפעפיים במרפאה  . ההליך הכירורגי מבוצע תחת הרדמה מקומית ומבטיח זמן החלמה קצר יותר והתאוששות מהירה יותרהערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.