5 דקות קריאה
19 Jun
19Jun

בשורה משמחת לתושבי מגדל העמק. פרויקט הדגל של הרחבה כביש 75 ובניית שני מחלפים צפוי לצאת לדרך בחודש הבא. במהלך ביקורו של שר החוץ ח"כ ישראל כ"ץ, בישר האחרון לראש העיר יקי בן חיים על תחילת העבודות לאחר ששוחח עם משרד התחבורה. כזכור, כ"ץ היה חלק בפרויקט בזמן כהונתו כשר התחבורה ושר האוצר.

בשורה לתושבי מגדל העמק: העבודות על כביש 75 יחלו בחודש הבא בביקור שר החוץ ח"כ ישראל כ"ץ שאישר את הפרויקט בתקופת כהונתו כשר התחבורה ושר האוצר, התבשר ראש העיר יקי בן חיים על תחילת העבודות עוד השנה בשורה משמחת לתושבי מגדל העמק. פרויקט הדגל של הרחבה כביש 75 ובניית שני מחלפים צפוי לצאת לדרך בחודש הבא. במהלך ביקורו של שר החוץ ח"כ ישראל כ"ץ, בישר האחרון לראש העיר יקי בן חיים על תחילת העבודות לאחר ששוחח עם משרד התחבורה. כזכור, כ"ץ היה חלק בפרויקט בזמן כהונתו כשר התחבורה ושר האוצר.
הפרויקט כולל שדרוג הכביש בין צומת נהלל לצומת כפר החורש בעלות של 370 מיליון שקלים ויכלול בתוכו את הרחבת הכביש לדו נתיבי ודו מסלולי ובניית שני מחלפים במגדל העמק מערב ובכפר החורש בכניסה לאזור התעשייה רמת גבריאל.
הפרויקט יבוצע על ידי חברת נתיבי ישראל והעבודות בשטח מנוהלות על ידי חברת הניהול האחים מרגולין. העבודות להרחבת הכביש כבר החלו והמקטע הראשון מנהלל עד תמרת צפוי להיפתח עד סוף שנת 2025. סיום כלל הפרויקט ופתיחת הכביש לתנועה מוערך לשנת 2027.
המחלפים החדשים יעניקו פתרון לעומסי התנועה באזור, במגדל העמק מערב שם מוקמות השכונות החדשות ומרכז הקניות "ביג" ובכפר החורש לטובת אזור התעשייה "רמת גבריאל".
יקי בן חיים ראש העיר אמר: "מגדל העמק מתפתחת וגודלת. פרויקט כביש 75 הוא מבורך מאחר והעיר צפויה להגדיל את מספר התושבים שלה בעקבות הבנייה המואצת. שמחתי לשמוע על תחילת העבודות באופן מידי. מדובר בפרויקט שישדרג את איכות החיים של תושבי מגדל העמק והסביבה".

 עוד בחדשות המרכז הרפואי העמק

15 רופאי ורופאות המרכז הרפואי העמק שנבחרו עפ"י מגזין פורבסחדש! להרים במרפאה מרפאת כללית אסתטיקה בעפולה משיקה שירות חדשני וייחודי: ניתוח הרמת עפעפיים במרפאה  . ההליך הכירורגי מבוצע תחת הרדמה מקומית ומבטיח זמן החלמה קצר יותר והתאוששות מהירה יותר


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.