5 דקות קריאה
12 Mar
12Mar

 פעוט נפל מקומה שלישית, הפקח והשוטר שהיו בקרבת מקום הגיעו במהרה, פינו לתחנת מד"א הקרובה וצמצמו זמני טיפול משמעותיים מעשה גבורה ותושייה במגדל העמק. 

מגדל העמק: מעשה הגבורה של הפקח והשוטר פעוט נפל מקומה שלישית, הפקח והשוטר שהיו בקרבת מקום הגיעו במהרה, פינו לתחנת מד"א הקרובה וצמצמו זמני טיפול משמעותיים מעשה גבורה ותושייה במגדל העמק. לפני שבועיים התקבל אירוע במוקד 100 על פעוט שנפל מקומה שלישית לאחר שעבר את מעקה הביטחות. ראשונים להגיע לאירוע היו הפקח העירוני רועי בניסטי יחד עם השוטר סיזאר חנא.

השניים איתרו בזירה את האח והאם של הפעוט וברגע אחד של תושייה החליט הפקח רועי בניסטי לקחת בידיו את הפעוט ולפנות אותו לתחנת מד"א בעיר. בניסטי, בעל תעודת חובש, פינה את הפעוט תוך שמירה על הדגשים במקרים מסוג זה והצליח לצמצם זמנים קריטיים של טיפול. עם הגעתו לתחנת מד"א פגש את מאור אטדגי, איציק לוי ואיתי מלול שהיו מוכנים לקבלת הפעוט ולהעברתו לבית חולים "רמב"ם".

>מגדל העמק: קבוצת FIRST מביה"ס "אורט רוגוזין" העפילה לגמר

תושבי מגדל העמק יזכו להנחה של 50% בכרטיס חופשי חודשי

השניים הגיעו השבוע לתחנת המשטרה בעיר וקיבלו תעודת הוקרה ממפקד התחנה ירון בן ישי. רועי בניסטי אמר: "בסך הכל עשינו את עבודתנו, אני שמח שהצלחנו לעזור לפעוט. הבנתי שמצבו השתפר ברוך השם וזה הכי חשוב".

ראש העיר יקי בן חיים הוסיף: "אני גאה ברועי וזיסאר. השניים פעלו בצורה מופתית תוך שמירה על הכללים שמאוד חשובים במקרים מהסוג הזה. מכאן אני מאחל לפעוט ולמשפחתו בריאות איתנה".

    עכשיו במדורים

חדש! להרים במרפאה מרפאת כללית אסתטיקה בעפולה משיקה שירות חדשני וייחודי: ניתוח הרמת עפעפיים במרפאה  . ההליך הכירורגי מבוצע תחת הרדמה מקומית ומבטיח זמן החלמה קצר יותר והתאוששות מהירה יותרהערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.