4 דקות קריאה
12 Mar
12Mar

  יריית הפתיחה: החל שלב ראשון בשיפוץ המרכז המסחרי הישן

יריית הפתיחה: החל שלב ראשון בשיפוץ המרכז המסחרי הישן
בניין בזק הוותיק נהרס, במקומו יקום מתחם מסחרי שיבנה על ידי היזם תושב העיר בן קימה. ראש העיר יקי בן חיים: "הבטחתי וקיימתי"
אירוע היסטורי עבור תושבי מגדל העמק. אלה שעברו בסמוך לספריה העירונית לבטח נתקלו במנופים שעסוקים בהריסת בניין בזק הוותיק שעמד ללא אכלוס לאורך שנים במרכז העיר. ההריסות הן לטובת מרכז מסחרי שקם בימים אלו.ראש העיר יקי בן חיים הצהיר לא פעם על כוונתו להפוך את מגדל העמק בכלל והמרכז הישן למקום מסחרי שיביא יזמים, רשתות מוכרות ולמעשה לגרום להתפתחות של העיר דרך המסחר. את ההבטחות של ראש העיר כבר רואים בשטח והשלב הראשון בשיפוץ המרכז המסחרי הישן יצא לדרך עם בניית המתחם בסמוך לדואר הישן.היזם של המתחם הוא בן קימה, תושב העיר, שעבורו זו סגירת מעגל: "אני נורא נרגש לראות במגדל העמק הריסה של מבנה ישן מה שמסמל התחדשות אמיתית. יהיה כאן מרכז בגודל של 2,600 מטר. אני מקווה שזו רק ההתחלה".יקי בן חיים סיכם: "הבטחתי שאפעל למען שדרוג המרכז המסחרי וקיימתי. אני באופן אישי מכיר את בן ומודה לו על כך שהפך להיות החלוץ בפיתוח העיר. אני בטוח שיחד איתו ועם עוד יזמים נצעיד את העיר. העירייה תשתף פעולה עם כל יזם שיגיע וירצה לפתח כאן מסחר ותעסוקה".

>מגדל העמק: קבוצת FIRST מביה"ס "אורט רוגוזין" העפילה לגמר

תושבי מגדל העמק יזכו להנחה של 50% בכרטיס חופשי חודשי

> מגדל העמק: מעשה הגבורה של הפקח והשוטר


    עכשיו במדורים

חדש! להרים במרפאה מרפאת כללית אסתטיקה בעפולה משיקה שירות חדשני וייחודי: ניתוח הרמת עפעפיים במרפאה  . ההליך הכירורגי מבוצע תחת הרדמה מקומית ומבטיח זמן החלמה קצר יותר והתאוששות מהירה יותר

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.