עוד משהו קטן וטוב: תרומה מיוחדת לילדים המאושפזים במרכז הרפואי העמק מקבוצת כללית


07 Aug
07Aug


כל החדשות בקליק אחד !

קיבלו בימים אלה תרומה מקסימה: ספרי ילדים מסדרת "נינה הכלבה הזהובה"

שתפו > 

תרומה מיוחדת לילדים המאושפזים במרכז הרפואי העמק מקבוצת כללית מחלקות הילדים במרכז הרפואי העמק קיבלו בימים אלה תרומה מקסימה: ספרי ילדים מסדרת "נינה הכלבה הזהובה", פרי עטה של ד"ר עירית שמעוני, רופאה שבזמנה הפנוי המועט אוהבת גם לכתוב ולצייר. סדרת הספרים נכתבה ואוירה בהשראת החיים עצמם ומתוארת מנקודת מבטה של נינה הכלבה החייכנית שסובלת ממחלת לב מולדת ואומצה כשהיתה גורה על ידי משפחתה של עירית.

הספרים  "נינה הכלבה הזהובה: הלב של נינה", ו"נינה הכלבה הזהובה והאחות הקטנה" ישמשו את בית הספר הפועל במרכז הרפואי העמק לטובת הילדים המאושפזים, כדי לאפשר להם להזדהות עם נינה ובכך לסייע בהבנה ובקבלה של אתגרי החיים ובהתמודדות איתם.
הפרוייקט נתמך על ידי אנשים פרטיים שתרמו למען הוצאת הספר לאור, וחלק נכבד מהספרים יועד מראש לתרומה לילדים המתמודדים עם מחלה כרונית ומאושפזים במחלקות הילדים בארץ. השבוע הועברו הספרים המיועדים לילדי המרכז הרפואי העמק והתקבלו בתודה ובשמחה רבה.
הספרים מסדרת נינה הכלבה הזהובה קיבלו את תו ויגן פרינדלי בשל הדגש על הדאגה והאהבה לבעלי החיים, ובנוסף נבחרו והומלצו על ידי מכון אדלר וקיבלו את תו תוכן המכון.
בתמונה: נתן שמאושפז במחלקת ילדים ב' והאחות נטשה סיבצוב. קרדיט: דוברות המרכז הרפואי העמק

 


מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  


  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

כל מה שחדש על המדף