מסביב לנוף הגליל בשמונים פרויקטים


18 Jul
18Jul

נטו העמקים > חדשות נטו העמקים > נוף הגליל בחדשות

מסביב לנוף הגליל בשמונים פרויקטים

במחצית הראשונה של 2019, תכנית ההתחדשות העירונית של נוף הגליל כוללת רשימה של שמונים פרויקטים גדולים, מרביתם בשלבי ביצוע מתקדמים לקראת סיום עוד בשנה הנוכחי


"צוות הפרויקטים" של עיריית נוף הגליל התכנס ביום ראשון השבוע לישיבת עבודה בלשכתו של ראש העיר, רונן פלוט. בישיבה הוצגו על ידי מהנדסת העיר, סבטלנה גרמן, 80 פרויקטים עירוניים שנמצאים בימים אלה בשלבי ביצוע שונים במסגרת תכנית ההתחדשות העירונית.

גרמן ציינה כי בתכנית הכוללת בוצעו בשלוש השנים האחרונות מספר שיא של פרויקטים שמגיע ללמעלה מ-200 ובהיקפו הכספי מוערך בלמעלה ממיליארד שקלים. "כל העיר עוברת בנייה מחדש, הטרקטורים לא מפסיקים לעבוד ולא עוצרים לרגע", אמרה גרמן והציגה סטטוס ביצוע של הפרויקטים הגדולים, ובתוכם הקמת הפארק העירוני וקריית הספורט. כמו כן הוצגו שלבי ביצוע שיפוץ מוסדות החינוך בעיר, בניית בית ספר ומעונות יום בשכונה הר יונה ג', הקמת מתקן ג'ימבורי בהיכל "גרין", מגרשי מיני-פיץ', סלילת שביל אופניים והמשך שדרוג תשתיות וכבישים. "תכנית ההתחדשות העירונית יצאה לדרך עם מאה פרויקטים ועברה את ה-250", אמר סגן ראש העיר, אלכס גופמן ובנימה מחויכת הוסיף: "הרשימה הולכת ותופחת כי בכל פעם שמסתיים פרויקט אחד, ראש העיר מוסיף עוד שניים".

ראש העיר, רונן פלוט, אמר כי בשלב זה היעד הוא לסיים את 80 הפרויקטים במלואם תוך עמידה בלוח הזמנים שנקבע ובמסגרת התקציב.