5 דקות קריאה
30 Jan
30Jan

כל החדשות בקליק אחד !

  עפולה

מגדל העמק

בית שאן

 נוף הגליל

 טבריה 

 טבעון רמת ישי

קריית שמונה 

 גליל תחתון

  יקנעם

  גליל עליון

מ.א יזרעאל

רמת הגולן

עונת החורף בפתח, הטמפרטורות יורדות, וזהו הזמן האידיאלי בו גובר הביקוש לניתוחים פלסטיים ולטיפולים מתחום הדרמטולוגיה האסתטית, אחת הסיבות העיקריות לכך היא שבחורף ההחלמה קלה יותר.


חינוך וקהילה

בריאות

פלילים

כלכלה ונדל"ן

:

עונת החורף בפתח, הטמפרטורות יורדות, וזהו הזמן האידיאלי בו גובר הביקוש לניתוחים פלסטיים ולטיפולים מתחום הדרמטולוגיה האסתטית, אחת הסיבות העיקריות לכך היא שבחורף ההחלמה קלה יותר. ביקשנו ממומחי הפלסטיקה של רשת כללית אסתטיקה, שהשיקה לא בשבועות האחרונים סניף חדש באשדוד להמליץ לנו על הטיפולים המומלצים בחורף:

גוף האדם מושפע משמעותית מהחום והקור בסביבתו החיצונית. בניתוחים פלסטיים נפוצות תופעות לוואי כגון שטפי דם ובצקות, ההחלמה וההתמודדות קלות יותר כאשר הטמפרטורות יורדות ומזג האוויר קריר יותר. מזג האוויר הקר מקטין את הכאב, מפחית את הסיכויים לבצקות ועוזר לריפוי מהיר יותר.

בעונה החמה זרימת הדם לאזורים שונים בגוף כגון עור, ורקמות שטחיות, מוגברת. במזג אוויר קריר מתכווצים כלי הדם וכמות הדם הזורמת באזורים אלו קטנה. עובדה זו מסייעת להקלה מסוימת בכאב ובתחושה הכללית.

בנוסף לשינויי הטמפרטורה, למינונים הנמוכים בחשיפה לשמש בעונת החורף יש יתרונות בהשפעה על ניתוחים פלסטיים שונים. החשיפה המוגברת לשמש בחורף וגם בקיץ, גורמת נזקים ומעלה את הסיכוי להופעת פיגמנטציה. הדבר מקבל משמעות גדולה יותר בטיפולי פילינג (קילופי עור) למיניהם, ולכן מומלץ לעשותם בחורף.

הניתוחים והטיפולים המומלצים בחורף:

בניתוח להרמת עפעפיים ובניתוח למתיחת פנים וצוואר תופעות הלוואי עשויות להיות נפיחות, שטפי דם ובצקות. במזג אוויר קר, קל יותר להתמודד. החלמה של שבועיים בחורף עוברים ביתר קלות לעומת שבועיים בקיץ.

לאחר הטיפול ניתוח לשאיבת שומן לובש המטופל "בגד לחץ" מיוחד המהדק את העור. בגדים אלה עשויים מחומר סינתטי, ובמזג אוויר חם לבישתם הממושכת (מתחת לבגדים הרגילים) עלולה לגרום לגירוי, הזעה ולתחושה לא נעימה בעור. אם כן קל יותר אבל לא הכרחי לעבור את הטיפול בחורף.

אחת ההנחיות לאחר ניתוח אף היא להימנע מחשיפה משמעותית לשמש במשך מספר שבועות ועל כן החורף הוא עונה מצוינת לניתוחים אלה. ניתוחי אף מבוצעים בשיטה סגורה ללא חתכים חיצוניים, או בשיטה פתוחה עם חתך חיצוני זעיר בבסיס האף.

בניתוחים להגדלת חזה, הרמה ותיקון א-סימטריה, נעים ונכון יותר אבל ודאי לא הכרחי לעבור את הניתוח בתקופת החורף. גם כאן יש להימנע מחשיפה לשמש.


 


"נטו העמקים והגליל" מובילים גם ברשתות החברתיות.(הצטרפו אלינו)

עפולה

גבר נמצא מחוסר הכרה עם סימני היפותרמיה בדירה בעיר


שירות רפואת שיניים דחופה און -ליין במקרי חירום זמין ועומד לרשות לקוחות ״כללית סמייל״

הזעה בבית השחי? כך תישארו יבשים גם בחודשים הלוהטים בשנה

ד"ר עופר לנדאו, מומחה לכירורגיה כללית בכללית אסתטיקה לכתבה >>


רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולההערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.