5 דקות קריאה
27 May
27May


קייקי כפר בלום הפכו לאחד הסמלים הפופולריים של תיירות הפנים בצפון. כשהחלה המלחמה באוקטובר חשבו שם שיחזרו לפעילות באביב, אלא שתקוות לחוד ומציאות לחוד. איך שורדים כלכלית כשהעסק מתייבש?

בסוף חול המועד סוכות, לנו כמה מאות אנשים באתר הקמפינג של קייקי כפר בלום. בסביבות שמונה בבוקר, כשהידיעות על גודל האסון בעוטף התעצמו, החלו הנופשים לרוץ לרכבים בבהלה, עם הציוד והילדים בידיים. תוך שעה המקום ההומה התרוקן מאדם. "אנשים חשבו שהטויוטות יגיעו מהגבול ונמלטו", אומר גיא ירמק, מנכ"ל קייקי כפר בלום והאיש שמלווה את החברה משנותיה הראשונות. "היה לנו צפי לאלפי אנשים באותה השבת, אבל לאף אחד לא היה אכפת שום דבר. רק לברוח. גם כאלה שהגיע להם זיכוי, או שלא שילמו עדיין". 

בבת אחת נעצרה העבודה באחת האטרקציות הפעילות ביותר בצפון הארץ, ממאה לאפס. "החלטנו לסגור מיידית את האתר ולשחרר את העובדים, מחשש למטחי טילים, לא רצינו לקחת סיכון. השארתי רק מישהו שיסביר לאלה שכן החליטו להגיע, שאנחנו סגורים. אוקטובר נחשב אצלנו לסוף העונה, אז הקדמנו את הסגירה בשבוע והתחלנו בקיפולים, מתוך מחשבה שעד תחילת העונה הבאה, במרץ, תסתיים המלחמה. לא העליתי על דעתי שנהיה סגורים במשך שמונה חודשים".

עוד בחדשות המרכז הרפואי העמק

ההיערכות המרשימה של בית החולים לזירת לחימה צפונית.

להמשך קריאת הכתבה במלואה >>
הזעה בבית השחי? כך תישארו יבשים גם בחודשים הלוהטים בשנה

ד"ר עופר לנדאו, מומחה לכירורגיה כללית בכללית אסתטיקה לכתבה >>


רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.