שירות חדש בכללית: הצעה לתור באופן יזום לרופא יועץ בהודעת מסרון (SMS)


27 Jan
27Jan

רפי ברום מנהל אדימנסטרטיבי  כללית מחוז צפון

שירות חדש בכללית:

הצעה לתור באופן יזום לרופא יועץ בהודעת מסרון (SMS)

סיימתם את הביקור במרפאה והופנתם על ידי הרופא לאחד מהמקצועות הבאים: אף אוזן גרון, אורולוגיה, עיניים, קרדיולוגיה, נוירולוגיה, סוכרת, עור, אורתופדיה, אנדוקרינולוגיה וריאות ועכשיו אתם צריכים לתאם תור.

לשירותי בריאות כללית שירות חדש ובו כ- 5 דקות מהפקת ההפניה על ידי הרופא ישלח אליכם SMS עם תאריך ושעה עם הצעה לתור לתחום אליו הופנתם.

לדברי רפי ברום, מנהל אדמיניסטרטיבי של כללית מחוז צפון "שירות זה החל לפעול בחודש האחרון ובמסגרתו התור ישוריין. במידה והתור לא יאושר על ידי המטופל, התור מוחזר למערכת.

כיום, אנו עובדים על הרחבת השירות למקצועות נוספים.


כללית לא מפסיקה להרחיב את מגוון השירותים הדיגיטליים והשירות החדש מצטרף לשורת שירותים טכנולוגיים חדשניים שהושקו בדיגיטל: הפיכת טופס 17 לאוטומטי ודיגיטלי ומועבר ישירות מהמרפאה לבתי החולים של כללית ולמכון מור במערכות הממוחשבות.

שירותי האון ליין זמינים החל מהשעה 16:00 - רופא משפחה, רופא ילדים ורופא עור (זמין החל משעה 20:00), ניתנים בשיחת טלפון או וידאו עם המטופל.

מכשיר ה - Tyto הוכנס על ידי הכללית לשימוש בשנה האחרונה. עם ה- Tyto הרופא יכול לאבחן את מצבכם הרפואי של הילדים מרחוק ולייעץ לכם מה לעשות. במחיר מסובסד של 299 ₪ בלבד. המטופלים שלנו מקבלים כאן את הטיפול הרפואי הטוב ביותר על ידי המומחים המובילים בתחומם".כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך