מנהלי בתי ספר חדשים במועצה האזורית עמק יזרעאל


11 Oct
11Oct

  עמק יזרעאלכל החדשות בקליק אחד !

שינויים בבתי הספר היסודיים במועצה האזורית עמק יזרעאל - שני מנהלי בתי ספר חדשים החלו את עבודתם

בימים אלו החלו את עבודתם שני מנהלי בתי ספר יסודיים בעמק יזרעאל:

אבנר גרוסר – מנהל בית הספר היסודי "אופקים" במרחביה. 

אבנר הוא בן ותושב כפר יחזקאל. נשוי ואב לשלוש בנות. שירת כ-13 שנים כקצין מודיעין ביחידה 8200. לפני כחמש עשרה שנים עשה מעבר לעולם החינוך והחל לעבוד כמורה. בהמשך שימש כרכז שכבה וסגן מנהל בבית החינוך "גאון הירדן" בקיבוץ נווה איתן. בשלוש השנים האחרונות עבד במגזר השלישי והיה שותף להקמה וניהול של תוכנית ארצית להכשרת מתנדבי שירות לאומי לתחומי הטכנולוגיה והצבתם בבתי ספר כמטמיעי פדגוגיה מתוקשבת. 

"אני שמח להיכנס לתפקיד מנהל בית הספר אופקים במרחביה. מצאתי בבית הספר צוות נהדר ומחויב שמחובר לעשייה ולקהילה. אני מאמין שבית ספר צריך לראות ולהצמיח את כל הבאים בשעריו, לתת לכל תלמיד את האפשרות להכיר בחוזקותיו, להרחיב את עולמו ולקבל מיומנויות להמשך חייו", סיפר אבנר.

אבנר החליף את אפרת שגב, שפרשה לגמלאות לאחר קריירה של 30 שנות חינוך, מתוכן שימשה כמנהלת בית הספר היסודי "אופקים", ב- 14 השנים האחרונות.

אשרת טל – מנהלת בית הספר היסודי "נהלל".

אשרת היא תושבת מושב בית שערים, נשואה לירון ואמא לשלושה ילדים. היא עובדת בבית הספר היסודי נהלל זו השנה ה-25! לאשרת ניסיון רב שצברה לאורך השנים, ומעבר לכך היכרות מעמיקה עם בית הספר, ברמה המקצועית והאישית- כל ילדיה התחנכו בבית הספר בו היא עובדת ועתה היא החלה בניהולו. "אני גאה להתמנות למנהלת בית הספר, במקום בו למדו שלושת ילדי ולו הקדשתי את כל כולי ב-25 השנים האחרונות. אני בטוחה שעם הניסיון, החיבור וההיכרות שיש לי עם המוסד החינוכי הנפלא הזה, נגיע ונצמח למחוזות נפלאים."

אשרת החליפה את תמר גדרון, שפרשה לגמלאות לאחר קריירה של 35 שנות חינוך, מתוכן שימשה כמנהלת בית הספר, בחמש השנים האחרונות.


אייל בצר, ראש המועצה אמר: "בשם עובדי ותושבי המועצה אני מודה לאפרת שגב ולתמר גדרון על תרומתן הרבה לאורך השנים לקידום החינוך בעמק ומאחל למנהלים החדשים - אבנר ואשרת הצלחה רבה בתפקידם!".


מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  

  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

טור אישי  

 רק מעשים טובים   נגה שרון - בטור אישי


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

כל מה שחדש על המדף