פלילים: בתום חקירה סמויה גל מעצרים של חשודים בעבירות מרמה מס הכנסה, הלבנת הון, הפצה וקיזוז חשבוניות פיקטביות,


18 Jul
18Jul

 פלילי -בעמקים והגלילכל החדשות בקליק אחד !

נעצרו הבוקר 9 חשודים בחשד לביצוע עבירות של מרמה, עבירות על פי פקודת מס הכנסה

פעילות משותפת של משטרת ישראל, המשטרה הירוקה ורשות המיסים נגד פשיעה כלכלית חמורה: בתום חקירה סמויה ממושכת שלוותה על ידי הצוות הכלכלי בפרקליטות מחוז צפון, נעצרו הבוקר 9 חשודים בחשד לביצוע עבירות של מרמה, עבירות על פי פקודת מס הכנסה, הלבנת הון, הפצה וקיזוז חשבוניות פיקטביות, וכן סחר ואחסון חומרים מסוכנים ללא היתר רעלים

על פי החשד, פעלה בשנים האחרונות רשת רחבה של תחנות דלק ומפעלים שעסקו בייצור חומר הנחזה לסולר והפצתו לקהל הרחב במסווה של סולר לתחבורה, כולל רכישת ואחסנה של כמויות גדולות מאוד של חומרים מסוכנים ללא היתר רעלים, שעלולים להוות סכנה לציבור. 


 עוד על פי החשד, פעלו אותם גורמים עברייניים על מנת להסוות ולטשטש את ביצוע העבירות ואת מעבר הכספים, באמצעות שימוש בחברות קש, בנותני שירותים פיננסים שונים ובצבירת רכוש רב. 


בשעות הבוקר פשטו שוטרים ופקחי המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה, בליווי מחלקת חקירות מכס ומע"מ חיפה, על בתיהם של החשודים הגרים בישובים: כלנית, נחף, שפרעם וכאבול, ועל משרדיהם. 


עם מעצרם, ערכו הכוחות חיפושים לשם תפיסת אמצעי אחסון דיגיטליים, ראיות נוספות לגיבוש תשתית ראייתית להעמדת החשודים לדין, וכן דיגומים ממיכלים אשר על פי החשד החזיקו חומרים אסורים להחזקה.  


הכוחות תפסו רכוש רב בשווי מיליוני שקלים חדשים לרבות פריטי נדל"ן, 7 רכבים, 5 מהם רכבי יוקרה חדשים ביניהם רכבי אאודי, ב.מ.וו ומזרטי, כסף מזומן,ספרי חשבונות, מסמכים וראיות נוספות.


החקירה מתנהלת על ידי משטרת ישראל, בשיתוף המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה, ובשיתוף מחלקת חקירות מכס ומע״מ חיפה ברשות המיסים.


משטרת ישראל, המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה ורשות המיסים ימשיכו לחקור ולחשוף עבירות פליליות ומתחמים אשר בהם מאוחסנים חומרים מסוכנים שעלולים להוות פגיעה בציבור ובסביבה, וכן יחתרו ויחקרו כל חשד לפעילות פלילית הפוגעת באזרחים הנורמטיביים ובכלכלת המדינה.  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...