2 דקות קריאה
16 Jun
16Jun

 פלילים


כל החדשות בקליק אחד !

הימורים בלי הפסקה

כבר שנים שמשטרת עפולה סוגרת בתי קזינו בעיר, וכבר שנים שהמוסדות המפוקפקים קמים מחדש בתוך פחות מיממה. השבוע הריטואל חזר על עצמו; תמונת מצב על עיר ההימורים של המדינה, ועל תעשייה שמגלגלת מיליארדי שקלים בשנה

משטרת ישראל פועלת בנחישות כנגד תופעת ההימורים בכל הכלים העומדים לרשותה, שכן לתופעת ההימורים הבלתי חוקיים השפעות שליליות רבות: כניסה לחובות והתמוטטות כלכלית של המשתתפים הגורמת  להרס משפחות, הלוואות בשוק האפור בריבית גבוהה מאוד אשר ברוב הפעמים גוררת גם סחיטה באיומים ובכוח וכן צבירת הון שחור ע"י גורמים עבריינים שאינו מדווח ותומך בפעילות עבריינית אחרת.

אולי תרצו לקרוא גם:

פלילי: עמוד בצד- נתפס כשהוא נוהג בשכרות וללא רישיון נהיגה בתוקף ברחובות עפולה

עפולה: עפולה מצדיעה ל-3,784 המילואימניקים שלה

בתאריך 16/06 במסגרת המאבק בתופעת ההימורים הבלתי חוקיים, משטרת ישראל בתחנה עפולה ביצעה פשיטה על מועדון  הימורים הגרלות משחקים בלתי חוקיים בעיר בעפולה. 

במהלך הפעילות נתפסו מוצגים רבים:

▪️מספר עמדות מחשב

▪️מערכות שליטה והקלטה

▪️מחשבים,מקלדות ומסכים.

▪️סכום כסף מזומן -28,000 ש"ח

עוכבו לחקירה מספר שחקנים ו-2 מפעילי המקום.

במטרה למגר את תופעת ההימורים בנוסף לחקירה הפלילית ותפיסת הציוד, בהמשך ישקל צו סגירה שיפוטי על ידי תביעות רישוי מחוז צפון.

 

משטרת ישראל תמשיך ותפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה במאבק כנגד פעילות עבריינית של הימורים בלתי חוקיים ותגיע גם לכל אותם מקומות המוסווים כעסקים תמימים ולמעשה מנהלים במקום פעילות עבריינית  עניפה של הימורים בלתי חוקיים.