פלילי : שוטרי משטרת ישראל הבחינו בילד בן 14 נוהג על מחפרון


15 Jun
15Junכל החדשות בקליק אחד !

צפו: שוטרי משטרת ישראל הבחינו בילד בן 14 נוהג על מחפרון כשהוא חוזר מביצוע עבודות ניקוי בכפר הסמוך- הקטין ואביו עוכבו לתחנה

שתפו > 


🔹אמש (14/6) קיימו שוטרי משטרת ישראל פעילות אכיפה בכפר ביר אל מכסור. במהלך הפעילות הבחינו בילד נוהג במחפרון. כאשר עצרו את הילד מלהמשיך בנסיעה הופתעו לגלות, כי הילד רק בן 14. 


מהחקירה עלה, כי המחפרון בבעלות אביו של הילד וכי הילד היה בדרכו חזרה מביצוע עבודות ניקוי ברפת סמוך, כפר מנדא.  


האב (44) והילד עוכבו לתחנת המשטרה לחקירה וכנגד השניים נרשמו הזמנות לדין בגין עבירות של נהיגה ללא רשיון נהיגה והתרה לאחר לנהוג ברכב בהיותו קטין, כאשר העונש לצד עבירה זו הוא מאסר לתקופה של  5 שנים ולפסילת רשיון נהיגה לתקופה שלא תפחת מ-3 שנים. המחפרון הושבת לתקופה של 30 ימים. 
🔹בפעילות ממוקדת נוספת אמש(14/6) בעיר שפרעם נעצר נהג ומבדיקה במסוף המשטרתי על סמך רשיון הנהיגה שהציג הנהג התברר, כי הינו פסול מנהיגה על ידי משרד הרישוי, הנהג (39, שפרעם) עוכב לתחנה. בפתח חקירתו של הנהג, התעורר חשדו של החוקר, כי הרשיון אותו הציג הנהג אינו תקין. מבירור שערך החוקר מול משרד הרישוי, עלה כי רשיונו של הנהג מזוייף. עם היוודע ממצא זה הוסבה חקירתו של הנהג מחקירה תעבורתית לפלילית ורכבו של הנהג נתפס. 


במסגרת מאבקה העיקש של משטרת ישראל באזור הגליל בעבירות הבריונות בכביש, נרשמו במהלך הסוף שבוע 224 דוחות תנועה,כאשר 16 רכבים הורדו מהכביש ו-7 רכבים הושבתו. 

.
  יום שלישי -שטיפה חיצונית + שטיפה פנימית   ווקס צבעוני מפנק לקיץ חינם


  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

    ד"ר מיכאל רייכל   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

מקרר לרכב הלהיט של הקיץ


                                                                                      


משטרת ישראל פועלת לשינוי תרבות הנהיגה במטרה להגביר את תחושת הביטחון בקרב משתמשי הדרך ובמטרה להרתיע את אותם נהגים עבריינים מלבצע עבירות ולהביאם לדין