עמק יזרעאל: פרויקט הסדרת חניות לאורחי אולם המופעים ביפעת


13 Dec
13Dec

  עמק יזרעאלכל החדשות בקליק אחד !

"מטרתו של הפרויקט היא לאפשר נסיעה, חניה, הורדה והעלאת תלמידים בצורה בטוחה"

שתפו את הכתבה בווטאצאפ

בימים אלו מושלם פרויקט הסדרת חניות לאורחי אולם המופעים ביפעת, שישמש  גם את מורי והורי תלמידי בית הספר 'העמק המערבי', המגיעים לבית הספר.

"מטרתו של הפרויקט היא לאפשר נסיעה, חניה, הורדה והעלאת תלמידים בצורה בטוחה", אמר דובי ויינגרטן מהנדס המועצה, "מדובר בתוספת לחניות הקיימות, שתספק הכוונת תנועה וחנייה בטוחה, אלה ישרתו את אולם התרבות ואת צרכי בית הספר והיישוב."

הפרויקט נוהל ותוכנן על ידי מחלקת הנדסה במועצה בשיתוף קיבוץ יפעת, לרווחת הקהל הרחב.

סך כל הושקעו בפרויקט כ- 1.1 מלש"ח. במהלך 2021, תושלם חניה נוספת בהשקעה של עוד כ- 500 אש"ח. סך כל עלות הפרויקט תסתכם בכ- 1.6 מלש"ח.

כתבות נוספות

פעילותו של אגף ההנדסה חולשת על מגוון רחב של תחומי הנדסה, החל מבנייה ושיפוץ מבנים ועד טיפול בנושאי בטיחות ונגישות, סלילת כבישים ועבודות פיתוח, בישובים ואזורי תעשיה.

אגף הנדסה אחראי לספק מענה בכל התחומים ההנדסיים - ממיזם תכנון, ניהול הביצוע ושמירה על נכסי המועצה בכל תחום שיפוטה; בינוי תשתיות חינוך, ספורט, הקמת תשתיות ופיתוח ביישובים, באזורי תעשייה, גינון וחזות, אחזקה, נגישות ובטיחות בגני משחקים, מתקני ספורט ובמוסדות ציבור וחינוך.

ראש המועצה אייל בצר, סיכם: "המועצה תמשיך לספק מענים מהם ייהנו כל תושבי העמק, תוך שמירה על בטיחות התלמידים והמבקרים באולם המופעים. נמשיך להיערך אסטרטגית במתקנים ובמוסדות חינוך בכל רחבי העמק". 

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי 

הבלוגים