4 דקות קריאה
10 Jan
10Jan


כל החדשות בקליק אחד !


   תחזית

    הישארו מעודכנים

הבחירות ברשויות המקומיות: הציונות הדתית מחממת מנועים בעפולה

דביר עמר-ערוץ 7

במפלגת הציונות הדתית המשיכו השבוע את מסע הרשויות המקומיות אותו מוביל מנכ"ל המפלגה יהודה ולד. בעפולה סגן ראש העיר חביב פרץ הצטרף למפלגה ויוביל את הרשימה בעיר. ולד: "הנציגות של הציונות הדתית תייצר חיבורים, תוביל ותהיה משמעותית בכל הארץ"

כחלק מההכנות במפלגת הציונות הדתית לבחירות המונציאפליות בכל רחבי הארץ נפגשו השבוע שר הקליטה והעליה אופיר סופר ומנכ"ל המפלגה יהודה ולד עם מ"מ וסגן ראש עיריית עפולה חביב פרץ וצוותו.

בפגישה סוכם כי פרץ, מוותיקי המפד"ל והבית היהודי מצטרף למפלגת הציונות הדתית ויוביל מטעם המפלגה את הרשימה הדתית לאומית במועצת העיר תוך חיבור של קהלים ומגזרים נוספים והמשך השותפות הקיימת שנים רבות בעיר בהובלתו.

מנכ"ל המפלגה יהודה ולד אמר: "אנו פועלים בכל רחבי הארץ לאחד את כלל הכוחות לרשימה ציונית דתית אחת בבחירות המקומיות בערים השונות. אני מברך את חברי חביב פרץ שמוביל במשך שנים במסירות ובמקצועיות את הציבור הדתי לאומי בעיר עפולה ומאמין שיחד נוכל לקדם את העיר ולעשות טוב לתושביה.

חיזוק הקשר בין ההנהגה הארצית וההנהגה המקומית זו משימה חשובה מאין כמותה שתסייע לנו לבנות תשתית מנהיגות מקומית חזקה שתפעל יחד עם השרים וחברי הכנסת למען תושבי ישראל בכל מרחבי ארצנו", סיכם ולד.

הכן את תפריטך לחורף

מזג אוויר קר גורם לרבים מאיתנו לרצות להתחמם, באכילה. כדי לא למצוא את עצמכם בעוד כמה חודשים עם עוד כמה קילוגרמים מיותרים, הנה כמה רעיונות לתפריט חורף שיחמם לכם את הלב ויקרר לכם את הרעב


אסתטיקה של חורף: איך לטפח ולשמור על עור הפנים והגוף בעונת בחורף? 

עונת החורף מביאה אתה קור ורוח הגורמים לתחושת יובש בעור, מזג האוויר מעודד את השימוש במחממים למיניהם כמו תנורי גז, מפזרי חום ומזגנים המייבשים את העור ומאיצים את תהליך ההתבלות שלו.