5 דקות קריאה
05 Jun
05Jun


כל החדשות בקליק אחד !

  סגנון חיים

כללית אסתטיקה


כיום ניכר לכולנו כי שירותי האסתטיקה השונים זוכים לביקוש רב במיוחד בקרב כל שכבות האוכלוסייה. בין אם מדובר בהסרת משקפיים בלייזר, הסרת שיער או ניתוחים פלסטיים שונים –  כמעט כל אחד ואחד חושק בשירות אסתטי כזה או אחר.


קופת החולים שירותי בריאות כללית מטיבה להבין את הביקוש הקיים ולהעניק ללקוחותיה אפשרות ליהנות ממגוון הטיפולים האסתטיים במחירים משתלמים. קופת חולים שירותי בריאות כללית מפעילה את רשת מרפאות האסתטיקה – כללית אסתטיקה, בה נהנים מבוטחי הקופה ממכלול שירותי יופי ואסתטיקה, במחירים נוחים ובהטבות ייחודיות למבוטחים בביטוחים המשלימים של הקופה.


מרפאות כללית אסתטיקה

במסגרת מרפאות כללית אסתטיקה מוענקים מגוון רחב של שירותים אסתטיים, המוענקים על ידי מיטב המומחים בארץ. קופת חולים שירותי בריאות כללית מקפידה להעסיק במסגרת מרפאות כללית אסתטיקה את מיטב המנתחים הפלסטיים בישראל ומציבה סטנדרט חדש בשירותים אסתטיים בישראל.


הרשת פועלת בשוק הבריאות והיופי מזה שנים רבות ונחשבת לאחת הרשתות המובילות בתחום האסתטיקה בישראל. לרשת סניפים בפריסה ארצית רחבה וצוות רפואי מקצועי, המורכב ממיטב המנתחים ואנשי המקצוע בתחום הרפואה הפלסטית.


מבוטחי קופת חולים שירותי בריאות כללית נהנים ממגוון רחב של טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים מתקדמים,במחירים חסרי תחרות והטבות משמעותיות על הטיפולים.
כמו כן, מבוטחי קופת חולים שירותי בריאות כללית המבוטחים בביטוחים המשלימים המוצעים בקופה – כללית מושלם או כללית פלטינום, נהנים מהטבות והנחות חסרות תקדים בתחום האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים וזוכים להטבות משתלמות במיוחד על מגוון הטיפולים השונים.

הכללית מבינה את הצורך בטיפולים אסתטיים בעידן המודרני ומאפשרת למבוטחי ליהנות ממיטב הטיפולים המוצעים בשוק וכל החידושים העדכניים ביותר בתחום האסתטיקה תחת קורת גג אחת ובצורה מקצועית ובטוחה.


מבחר הטיפולים

בכללית אסתטיקה נהנים מבוטחי קופת חולים שירותי בריאות כללית מיחס אישי ומקצועי במיוחד. לכל מבוטח מותאמת תוכנית טיפול אישית המיועדת להעניק את המענה המקיף ביותר לצרכיו של כל מבוטח ומבוטח. הטיפולים המוענקים במסגרת כללית אסתטיקה מבוצעים על ידי מיטב המנתחים ואנשי המקצוע ונערכים בבית החולים של הקופה או בחדרי ניתוח פרטיים.
במסגרת שירותי כללית אסתטיקה נהנים המבוטחים ממגוון טיפולי אסתטיקה שונים, וביניהם:

  • ניתוח פנים – ניתוח מתיחת פנים, ניתוח אף, ניתוח הצמדת אוזניים, ניתוחי סנטר, ניתוחי עפעפיים, ניתוח להרמת גבות, טיפולי פילינג, הזרקות בוטוקס, הסרת משקפיים ומגוון רחב של ניתוחים פלסטיים נוספים
  • ניתוחי חזה – ניתוח הגדלת חזה, ניתוח חוזר של הגדלת חזה, ניתוח הרמת חזה, ניתוח הקטנת חזה, ניתוח שחזור שד והקטנת חזה לגבר
  • ניתוחים וטיפולי גוף – אופרציות שונות של שאיבת שומן, ניתוח מתיחת בטן, טיפולי חיטוב, הסרת שומות, ניתוח להעלמת ורידים( להרחבה באתר veins), טיפולי צלוליט, מתיחות עור, הסרת שיער לצמיתות במגוון שיטות, טיפולים בהזעת יתר ועוד

במסגרת שירותי כללית אסתטיקה מוצעים למבוטחים מגוון של טיפולי יופי וניתוחים פלסטיים שונים, המוענקים על ידי מנתחים מומחים בתחומם. במסגרת השירותים יכולים המבוטחים לבחור בין מגוון טיפולים שונים, המתעדכנים מעת לעת בעקבות התפתחויות טכנולוגיות שונות וחידושים רפואיים.


כל הטיפולים המוענקים במסגרת כללית אסתטיקה מבוצעים תוך פיקוח קפדני של קופת חולים שירותי בריאות כללית ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בריאות ויופי.

סניפים


קופת חולים כללית מפעילה למעלה מעשר מרפאות כללית אסתטיקה בפריסה ארצית וניתן ליהנות משירותי כללית אסתטיקה בסניפים הממוקמים בערים הבאות: תל אביב, באר שבע, ירושלים, קריית ביאליק, חדרה, נתניה, עפולה, פתח תקווה, נס ציונה וחולון.


רשימת סניפי כללית אסתטיקה


עוד כתבות שיעניינו אותך

עוד בחדשות