הוקרה לשחקני העבר


16 Jun
16Junכל החדשות בקליק אחד !

מנהל אגף הספורט העירוני בשחקים עפולה, שלומי אלבז, ערך אמש(יום ה) פגישה עם שחקני העבר של הפועל עפולה בכדורגל ובכדורסל והפתיע אותם:

שתפו > 


"הגיע הזמן לערוך לכם ערב הוקרה מרגש ומכבד". את ההחלטה קיבל שלומי אלבז מנהל האגף יחד עם יו'ר דירקטוריון שחקים עו'ד אלי מלול על מנת להוקיר את שחקני העבר שהקדישו שנים רבות את הקריירה שלהם על המגרש. בין הנוכחים היה אפשר לראות את: איש הכדורסל וסגן ראש העיר, חביב פרץ, יו"ר הפועל עפולה יוסי מלכה, נמרוד ברין, משה גואטה, החלוץ האגדי עמוס אעידן, דני אסולין ועוד.

אלבז ביקש מהנוכחים לרכז את כל שחקני העבר לערב אחד נוסטלגי, מושקע ומכובד. הערב, שצפוי להיערך כאשר מגבלות הקורונה יוסרו יכלול ארוחת ערב חגיגית וטקס הוקרה לשחקני העבר של המועדון.

אלבז אמר: "זה קלישאתי אבל ללא עבר אין עתיד. אני גדלתי בתור אוהד בוולפסון המיתולוגי וגם בהיכל הספורט העירוני בעפולה עילית ולפגוש את השמות האלו היום מבחינתי זה לא דבר מובן מאליו והגיע הזמן שנוקיר להם תודה. אין לי ספק שהמפגש הזה יהיה מרגש במיוחד".

יו'ר דירקטוריון 'שחקים עפולה': "חשוב לדבר על העתיד אך לא פחות חשוב להסתכל ולהוקיר את מי שבנה אותו. הערב חשוב מאוד ויכלול את כלל שחקני העבר שמהווים עד היום את יסודות המועדון. זה הזמן שלנו לומר להם תודה'.


מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  


  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

כל מה שחדש על המדף