11 שנים לאחר שאיבד את הוריו בפיגוע אכזרי במומבאי, חגג מוישי הולצברג בר מצווה בכפר חב"ד


02 Dec
02Dec

11 שנים לאחר שאיבד את הוריו בפיגוע אכזרי במומבאי, חגג הערב (ראשון) מוישי הולצברג בר מצווה בכפר חב"ד. ראש הממשלה, בנימין נתניהו ורעייתו כיבדו בנוכחתם

באוהל האירועים בכפר חב"ד נחגג הערב, בהשתתפות מאות בני משפחה, מכרים ומוזמנים, חגיגת הבר מצווה של התמים מוישי הולצברג, בנם של השולחים הרב גבי ורבקי הולצברג הי"ד, שנרצחו בבית חב"ד במומביי • בין המשתתפים הייתה גם סנדרה המטפלת, שהגיעה במיוחד מהודו

הוריו השלוחים, הרב גבי ורבקי הולצברג הי"ד, שקיפדו את חייהם במתקפת הטרור לא היו שם, אבל נוכחותם הורגשה, פיזית ורוחנית, לאורך כל הערב - מהתמונות שעל מסכי הענק וגם מהגעגוע הגדול שבלב בני המשפחה.

בין המברכים מרחוק באמצעות וידאו היו ראש הממשלה בנימין נתניהו ואשתו שרה וגם נשיא ארה"ב דונלד טראמפ ששיגר מברק ברכה מיוחד לכבוד בר המצווה של מוישי.

את האירוע כיבד בנוכחותו שגריר הודו בישראל, אבל עוד לפניו שלח ראש ממשלת הודו, נרנדרה מורי, אגרת ברכה רשמית ומרגשת לכבוד בר המצווה. "אני שמח לשמוע על בר המצווה שלך", פתח ראש הממשלה ההודי את המכתב, "אתה מגיע לנקודת ציון משמעותית בחיים והסיפור שלך ושל ממשיך להוות מקור השראה לכולם. הוא דוגמא לנס של ממש. האומץ של המטפלת שלך, סנדרה, והתפילות של כולם ימשיכו ללוות אותך בחיים. אני זוכר את הפגישה בינינו בירושלים ואני מקווה כי תגשים את שאיפתך לחזור למומבאי כשליח חב"ד".

בנימין נתניהו באירוע בר מצווה של מוישי הולצברג (צילום: אבי אוחיון, לע"מ) 

להמשך צפייה בכתבה המלאה >>

את הכתבה במלואה ניתן להעביר במערכת הוואטסאפ' >>

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך