4 דקות קריאה
29 Nov
29Nov

כל החדשות בקליק אחד !

מבזקי חדשות היום: עדכונים ומבזקים בזמן אמת 

  חדשות

הותר לפרסום

מסרטון הכופר ועד פריצת הימ"מ למבנה: שוחרר נער מעפולה שנחטף בידי עבריינים

במשטרה חושדים כי הנער, בן 16 מעפולה, נחטף במסגרת סכסוך בין עבריינים שדרשו מאות אלפי שקלים עבור שחרורו. לאחר חקירה, כוחות ימ"מ הביאו לשחרורו

משה שטיינמץ ואורלי אלקלעי כאן 11

הותר לפרסום: בן 16 מעפולה נחטף והוחזק במשך יממה בתוך מתחם בג'לג'וליה, ושוחרר בידי כוח ימ"מ. מהמשטרה נמסר כי בפריצה למתחם נעצרו 8 חשודים במעורבות בחטיפה, שהתרחשה על פי החשד בעקבות סכסוך בין עבריינים.

החטוף הוא נער בסיכון שמשמש "חייל" של עבריינים והיה בבריחה ממקום בו הוא חוסה. הוא הגיע לחולון, על פי החשד, להצית עסק במסגרת פעילות פרוטקשן, נתפס, הוכה ונחטף. הקבוצה העבריינית, שעל פי החשד, חטפה את הנער העבירה אותו לג׳לגוליה והבטיחה לשומריו תשלום מהכופר שיקבלו עליו.

על פי המשטרה, הנער נחטף אתמול לפנות בוקר באזור גוש דן במסגרת סכסוך בין שתי קבוצות עבריינים. הוא הוחזק במבנה בתוך מתחם בג'לג'וליה, על ידי מספר חשודים שדרשו כופר של מאות אלפי שקלים תמורת שחרורו.

אתמול בשעות הגיעו בערב למתחם בג'לג'וליה עשרות מבלשי הימ"ר וכוחות מיוחדים של מג"ב וימ"מ, וסמוך לשעה 02:30 פרצו לתוך המתחם, איתרו את החטוף ועצרו 8 חשודים במעורבות בחטיפה.

עוד נמסר מהמשטרה כי החשד לחטיפה התעורר אתמול סמוך לשעה 13:00, כאשר במשטרת ישראל התקבל מידע לפיו קטין בן 16, שהיה מעורב בסכסוך עברייני בין שתי קבוצות חשודים, מוחזק חטוף על ידי אלמונים הדורשים כופר תמורת שחרורו. במסגרת הסכסוך, אמרו במשטרה, התרחשה קטטה מלווה בירי ללא נפגעים ביום חמישי לפנות בוקר בחולון, במסגרתה נעצרו על ידי היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב יפתח חמישה מעורבים.

אתמול בשעות הצהריים, נודע למשטרה על סרטון ובו תיעוד של החטוף מוחזק על ידי שוביו, ובו איום לפגוע בו במידה ולא ישולם כופר תמורת שחרורו. עם קבלת הסרטון קיים מפקד המחוז, ניצב עמיחי אשד, הערכת מצב מיוחדת והכריז על אירוע חטיפה, תוך שהוא מנחה את הימ"ר לפעול לאיתורו של החטוף.

שוטרי הימ"ר הצליחו להתמקד במתחם ספציפי בתוך ג'לג'וליה, והחלו לבצע תצפיות ארוכות טווח אל המקום. עם קבלת אינדיקציה נקודתית שהעלתה חשד לפיו החטוף מוחזק במקום בוודאות גבוהה, הופנו הכוחות המיוחדים של מג"ב וימ"מ, יחד עם עשרות בלשי הימ"ר אל המתחם ובפריצה אל המתחם הצליחו לאתר בתוך מבנה את החטוף ושמונה חשודים שהיו במקום.

החשודים והחטוף הובאו לפנות למשרדי הימ"ר בת"א לחקירה, והיום יובאו החשודים בפני שופט בבימ"ש השלום בת"א.סיכום שנה עם ד"ר מרדכי דיין, מנהל מחוז צפון בכללית

העמק במקום ה3 בין כל בתי החולים הגדולים בישראל

כללית אסתטיקה-ניתוח למתיחת פנים הוא אולי הדרמטי ביותר מבחינת השינוי לטובה