הנשיא בנוף הגליל: לכל אחד יש חלומות נשיא המדינה ורעייתו ערכו סיור בנוף הגליל


10 Oct
10Oct

 

 נוף הגליל


כל החדשות בקליק אחד !

ונפגשו עם בני נוער. "תגשימו חלומות אם תדעו לחשוב גם על האחר"

נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו מיכל ערכו היום סיור בנוף הגליל. 

הנשיא ורעייתו פתחו את הסיור בביקור בבניין העירייה, בו קיבלו את פניהם ראש העיר רונן פלוט וחברי המועצה בליווי תלמידי כיתות א' וב' מבתי ספר שונים בעיר שקיבלו את פניו בשירה.

"העיר הזאת טסה, יש פה תחושה של עשייה, תענוג  לראות את השינוי האדיר שמתחולל בנוף הגליל" 
כך אמר היום נשיא מדינת ישראל, יצחק הרצוג, במהלך ביקורו בנוף הגליל יחד עם רעייתו מיכל ובהמשך היום עם שר התקשורת יועז הנדל.
 הנשיא הרצוג, ידיד אישי ויקר, נענה לבקשתי והקדיש יום שלם לנוף הגליל, החל משעות הבוקר ועד אחר הצהרים.
הנשיא ורעייתו כיבדו אותנו בהכרזה ממלכתית על פתיחת חגיגות ה - 65 להקמת העיר, הסירו את הלוט מעל הלוגו  שעוצב על ידי תושבת העיר  סבינה פישמן וצפו במופע נגינה בפסנתר בביצוע הוירטואוז אושרי ביטאו בן 13 מנוף הגליל שהוריו עלו מאתיופיה. 
 הזוג הנשיאותי של מדינת ישראל לא הגיעו בשביל תמונה או טקס. מצויידים בנעלי הליכה  נוחות הם סיירו איתנו באצטדיון החדש ( הנשיא הבקיע גול! ), ביקרו בנופארק, צפו במיצגי הפלנטריום, קיימו מפגש מיוחד עם תושבים בעלי מוגבלויות המועסקים על ידינו בפארק ולא ויתרו על צילום משותף איתם. 
גם ילדי העיר נהנו מהמפגש  הנשיאותי. תלמידי היסודי הצטלמו עם הנשיא ורעייתו והתיכוניים השתתפו בשיח פתוח על מנהיגות ודמוקרטיה. 
היום המרגש הזה הסתיים אחה"צ בטקס השקת תשתית הסיבים האופטיים בהשתתפות שר התקשורת יועז הנדל.
לא במקרה, השקת הסיבים - המילה האחרונה באינטרנט המהיר-  חתמה את יום ההכרזה על פתיחת חגיגות 65 לעיר.  הקדמה,  המצויינות, הפריצה קדימה, התעוזה והאמונה ביכולת של הנוף האנושי והפיזי  להגשים כל חלום - הם המסר לעתיד, הם הטוב שמצפה לנוף הגליל - עיר על הגובה! הורוסקופ יומי


חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל


 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...