חדשות: מד"א טכס המצטיינים השנתי 3 מתוכם הם ממרחב העמקים


19 Jul
19Jul

 

 עפולהכל החדשות בקליק אחד !

 כמדי שנה, מגן דוד אדום מקיים את טקס המצטיינים השנתי

הכירו את 25 מצטייני מגן דוד אדום

כמדי שנה, מגן דוד אדום מקיים את טקס המצטיינים השנתי בשיתוף ידיעות אחרונות במסגרת מבצע העובד המצטיין על שם נח מוזס ז"ל. המתנדבים ועובדים המצטיינים מקבלים אות הוקרה מיוחד ממנכ"ל הארגון, אלי בין - על פועלם ותרומתם לארגון.

הטקס המסורתי התקיים השנה, נוכח משבר הקורונה, במתכונת שונה - במסגרתו כל מצטיין קיבל את תעודת ההוקרה בתחנת מד"א בה הוא פועל, בנוכחות מנהלי המרחבים, בני משפחה וחברים.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "אני מברך את המצטיינים היקרים שלנו, אשר הוכיחו כי מגן דוד אדום הנו ארגון מלא נתינה, ערבות הדדית וסיוע לאחר. בהיותם מצילי חיים, המצטיינים שלנו עושים מעל ומעבר על מנת ליצור ערך מוסף בעבודתם והם דוגמא ומופת לכולנו. זהו יום חגיגי עבור הארגון, בעיקר בתקופת משבר הקורונה, אשר דרכו ניתן למצוא את האור בדמות המתנדבים והעובדים המצטיינים שלנו. בשמי ובשם הארגון כולו - אני מודה להם על הנתינה הרבה, באהבה, במקצועיות ובמסירות לאורך שנים רבות, תוך הובלת ערכים של חינוך ומצוינות ובעיקר תרומה למשימה הלאומית של הצלת חיים".

מתנדב מצטיין מרחב גלבוע טל כהן, מתנדב מצטיין ארצי מקום שלישי, בן 49 תושב גן נר, ממקימי נקודת ההזנקה ביישוב. מתנדב מרחב גלבוע מזה כשש שנים כחובש בכיר ונהג בניידות לטיפול נמרץ. דואג לגייס מתנדבים חדשים לסניף ולתחזוקה השוטפת. אחראי על סידור עבודה של מתנדבים, דואג בצניעות לפתרונות לכל בעיה בתחומי המרחב. משמש מודל לחיקוי למתנדבים.
עובד מצטיין מרחב גלבוע דניס פולקוב, בן 31 תושב בית שאן, החל את דרכו בארגון ב-2004 כמתנדב נוער ומדריך עזרה ראשונה. עבר קורסים רבים ומגוונים והתנדב במגוון דרכים גם במהלך שירותו הצבאי. עם שחרורו מהצבא עבר קורס חובשי רפואת חירום ונהגי אמבולנס ובהמשך קורס פראמדיקים אותו סיים בהצלחה. כאחראי הדרכה מרחבי הצעיד את מחלקת ההדרכה קדימה, משקיע שעות רבות מעבר לדרישות התפקיד ומשמש מודל לחיקוי.
עובד מצטיין מרכז מד"א אגף מבצעים יוסי חלבי, בן 44 תושב כפר תבור, ראש זרוע תגובה מיידית - אג"מ מרחבים ירקון, ירדן וגלבוע. במד"א משנת 1998 – בעל יכולות נרחבות ורבות, הן מקצועיות כפראמדיק והן אישיות. השתתף במגוון אירועים חריגים ככוח פיקודי ומטפל, מעביר הדרכות ומלווה משתלמים, יוזם ומבצע הצעות ייעול ושיפורים למען הארגון. יוסי פועל רבות לשיפור זמני המענה ומוביל פרויקטים ברמה הארצית בהם סירת הים-בולנס של מד"א שפועלת בכנרת ומשפיעה דרמטית על הצלת החיים באזור.

 חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...