עפולה: מינוי חדש בעיריית עפולה יהודה משה מונה למנהל מערך האבלים


01 Oct
01Oct

 

 עפולה


כל החדשות בקליק אחד !

מנהל השכונות יהודה משה התמנה השבוע למנהל מערך האבלים של עיריית עפולה. יהודה משה: "מערך האבלים זה לא רק חלוקת כסאות ושולחנות. אנו עוטפים כל משפחה בשעתה הקשה".

יהודה משה מונה למנהל מערך האבלים בעיריית עפולה 

מנהל השכונות יהודה משה התמנה השבוע למנהל מערך האבלים של עיריית עפולה. יהודה משה: "מערך האבלים זה לא רק חלוקת כסאות ושולחנות. אנו עוטפים כל משפחה בשעתה הקשה". 

פטירת אדם קרוב מלווה בתחושות של כאב, בלבול ולעתים גם חוסר ידע. רבים מתושבי העיר שחוו אובדן של בן משפחה קרוב, לא יודעים לעיתים קרובות למי פונים ומה עושים? בעיריית עפולה בנו מערך אבלים המציע מעטפת שלמה מרגע האובדן ועד לתום ימי השבעה. מיד עם היוודע הבשורה המרה ייצור נציג העיריה קשר עם המשפחה וילווה אותם בכל הנדרש עד תום ימי האבל כגון סיוע בהדפסת מודעות אבל, הכנות ללוויה, סיוע בניהול טקס הלוויה, הלכות, מנהגי אבלות, תאריכי אזכרה ועוד. מערך האבלים יסייע גם בציוד לימי השבעה הכולל מתן אוהל אבלים, כסאות ושולחנות, מערכת תאורה לאוהל האבלים, מתקני קירור או חימום, סידורי תפילה, פלטות לשבת מיחמי מים ועוד. 

 עוד כתבות בעפולה
בבית האבות מ.ש.ל.ב חגגו את יום הקשיש הבינלאומי שצוין היום 1.10לראשונה בהיסטוריה עפולה תארח טורניר טניס 'פיוצ'ר' בינלאומי

צוות מערך האבלים נותן סיוע במיצוי זכויות למשפחה הנפטר/ת מול גופים שונים כגון המועצה הדתית, חברת קדישא, ביטוח לאומי ועוד. כמו כן יפנו את המשפחות בעת הצורך את בני המשפחות האבלות לקבלת תמיכה פסיכולוגית ו/או רוחנית להתמודדות עם האובדן.

מנהל מערך האבלים, יהודה משה, אמר: "מערך האבלים זה לא רק חלוקת כסאות ושולחנות. אנו עוטפים כל משפחה בשעתה הקשה בליווי צמוד מרגע היוודע מות יקירם ועד לתום ימי האבל ואף מעבר לכך".

   עוד כתבות בעפולה
הבית החדש של אגף הרווחה
תכנית 'תלמים' ללוחמים ולוחמות יוצאת לדרך בעפולה


הורוסקופ יומי


חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל


 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...