3 דקות קריאה
17 Jul
17Jul


כל החדשות בקליק אחד !


   עמק יזרעאל

מסורת בעמק יזרעאל

אירוע sport night לבוגרי שכבות ה'-ו' התקיים זו השנה השנייה, במהלך חופשת הקיץ


הרעיון לקיום אירועי ה-  sport nightעלה במסגרת מפגש לאיתור צרכים לבני נוער, שהתקיים עם נציגים ונציגות מיישובי המועצה, לקראת חופשת הקיץ.
הוחלט להתמקד בגיבוש חברתי של שכבות ה'-ו', יחד עם חבריהם לשכבה מיישובי המועצה.
"מצאנו שפעילות ספורטיבית יכולה להוות תחום עניין משותף לבני ובנות נוער בגילאים הללו", שיתפה נטלי פאר מנהלת תחום החינוך החברתי במחלקת ילדים ונוער במועצה האזורית, "בשילוב כוחות עם עמותת הספורט 'כחול לבן' הרעיון יצא לפועל."

ערבי ה-sport night נפתחו בשיח קבוצתי ולאחר מכן, בנות ובני הנוער עברו באופן חופשי בין תחנות פעילות ספורטיביות, שהוקמו על ידי חברת f.c. sport וכללו: טורניר כדורשת, תחנות בעיטות לשער או למטרה ענקית, קליעת כדור ענק לתוך סל, הפלת דמויות ועוד; הם דיוושו באופניים והכינו לעצמם שייק פירות מרענן, הצטלמו יחד ושיחקו בטורנירי קט-רגל וסטריטבול (כדורסל בשלשות).
"התגובות החיוביות מבני ובנות הנוער לא איחרו להגיע. החיוכים והאנרגיה הטובה שלהם בפעילות עצמה- היו שווים את ההשקעה", סיפרו עודד יחיאלי המנהל הטכני של מועדון הכדורסל בעמותת הספורט 'כחול לבן' ונטלי פאר, שהובילו את הפעילות.

"מחמם את הלב לראות בנות ובני נוער מגיעים בערב, נהנים מפעילות ספורטיבית וממפגש אזורי- ברור לנו שאנחנו ממשיכים במסורת שתלך ותגדל משנה לשנה", אמרה דנה טרטצקי גתוע מנכ"לית עמותת הספורט 'כחול לבן'. 

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל אייל בצר, סיכם: "אנחנו רואים חשיבות רבה ביצירת תוכן מעניין ומגבש עבור ילדי העמק במהלך החופש הגדול, כך שבמקום לבלות במסכים הם יצאו החוצה ליהנות ממשחקים ספורטיביים ומחברה טובה. כן ירבו!"

רק לחיצה על התמונה>>

במרכז מתקיימים מעל 150 טיפולים על ידי מטפלים מנוסים בעלי התמחויות שונות, במהלך 6 ימים בשבוע לאורך כל היום, ויש לו שלוחות נוספות באלון הגליל ובהסוללים.

במהלך חצי השנה האחרונה המועצה ביצעה ומימנה יחד עם משרד הרווחה והביטחון החברתי ובסיוע מפעל הפיס, שיפוץ מקיף, בניהולו של אגף ההנדסה במועצה. צעד זה היה משמעותי ונדרש למען רווחתם של תושבי המועצה ומשקף עד כמה הרשות תומכת ברווחת תושביה.

לי יהב מנהלת אגף קהילה ורווחה: "מועצה חזקה מאופיינת בחוסנם של היישובים לצד חוסנם של התושבים. מבחינתנו, המרכז מהווה את אחד האמצעים החיוניים ביותר לומר לתושבים, אתם יקרים לנו, ויש כאן שירות מקצועי, מזמין ומכבד עבורכם, עבור משפחותיכם במעגלי ומשברי החיים השונים. אני מאחלת שנמשיך כדרכנו להיות, להאמין ולעשות למען תושבי העמק".

יפעת יוספזון מנהלת המרכז לטיפול בפרט ובמשפחה: "זו התרגשות גדולה לחנוך היום את הבית החדש שלנו. אנו תקווה שהבית שיצרנו כאן יהווה את המקום הרגשי המספק הגנה עבור נפשם וליבם של התושבים המגיעים אלינו. אני מודה לצוות המטפלים העושה עבודתו במסירות ובמקצועיות רבה עבור תושבי המועצה."

אייל בצר ראש המועצה: "המרכז יגדיל את נכונותם של תושבינו לקבל טיפולים רגשיים שונים. המועצה שמה לה למטרה לסייע לכל ילד וילדה, נער ונערה ולכל משפחה שזקוקה לנו. כל שירות או מענה שאנו מפתחים היום, מגביר את תחושת החוסן האישי והקהילתי. תודה רבה לכל העושים במלאכה ובהצלחה!"

בריאות :לרגל שבוע התזונה והתזונאי הלאומי, ישבנו לשיחת אחד על אחד עם רפי שטקלר - תזונאי בכללית מחוז צפון.


שווה קריאה: מעכשיו בכללית סמייל-בדיקה ראשונית של רופא שיניים באמצעות שיחת וידאו


בריאות :גם דברים טובים קורים במרכז הרפואי העמק מומחים בטיפול וניתוח עקמת גבית