4 דקות קריאה
16 Jan
16Janכל החדשות בקליק אחד !

התקיים ערב הפקות התיאטרון של 26 תלמידות ותלמידי י"ב ממגמת התיאטרון של בית הספר "העמק המערבי".

   עמק יזרעאל

    הישארו מעודכנים

ברודווי עמק יזרעאלי!

ערב הפקות י"ב במגמת תיאטרון בבית הספר 'העמק המערבי'


התקיים ערב הפקות התיאטרון של 26 תלמידות ותלמידי י"ב ממגמת התיאטרון של בית הספר "העמק המערבי".

ההצגות מהוות את בחינת הבגרות המעשית של תלמידי המגמה, שגם אחראים על כל היבט בהפקה. לכל תלמיד ותלמידה יש תפקיד משחק – גילום דמות במחזה, ותפקיד הפקתי - כבמאי, מפיק, מעצב סאונד, מעצב תפאורה, תלבושות וכו', עליהם הם נבחנים בבחינת הבגרות המעשית.
תלמידי "העמק המערבי" העלו השנה ארבע הפקות שונות: 'אניהו' מאת אתגר קרת, 'חשש לאירוע' מאת נעם גיל, 'פרפר ברשת' מאת ריי קוני ו'פופקורן' מאת בן אלטון.

תהליך העבודה החל כשהתלמידים ניסחו שאלה משמעותית אותה מעניין אותם לשאול באמצעות ההצגה שיעלו. הם חיפשו מחזה דרכו ישאלו את השאלה, מצאו מקורות השראה שונים והחלו מסע שלם של חקר ויצירה, תוך עבודה עצמאית ומעמיקה בליווי והכוונת לירון בר דוד - רכזת המגמה ונגה זק – מורה במגמה.

אילנית ערן, מנהלת בית הספר 'העמק המערבי': "26 תלמידים ותלמידות הציגו את מיטב המחזות, מעמד מרגש מאין כמוהו! עשייה אמנותית היא עשייה מיוחדת, שיוצאת מהלב, ומעניקה רבדים של עומק, רגישות ונקודת מבט שונה על העולם. עצם הלמידה מרחיבה את האופקים שלכם, מעניקה ביטחון עצמי ומלמדת כיצד לעמוד על במה, כל אלו כלים שילוו אתכם לכל חייכם."

אייל בצר, ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל: "המועצה האזורית עמק יזרעאל רואה בתיאטרון אבן יסוד בחינוך – אנו חושפים את ילדי העמק החל מהגיל הרך, להצגות תיאטרון ולמופעי מוסיקה ומחול, על מנת להעשיר את עולמם ולהפוך אותם לצרכני תרבות משובחת גם בעתיד. 

תודה לאילנית ערן – מנהלת בית הספר, למורות המגמה הנפלאות, לצוות בית הספר ולהורים – שעוטפים אתכם ותומכים בעשייה החשובה הזו – העשייה האמנותית.
תודה לכם, תלמידות ותלמידים, שבחרתם באמנות המעשירה את עולמנו, מרחיבה את הנפש ומעניקה לנו דרך מורכבת ורב ממדית לעבד את המציאות שסביבנו."בריאות :בכללית צפון ממשיכים להתחדש 
,ועכשיו מרפאות 
אורתופדיות לילדים
בריאות :בריא להכיר במחוז צפון בכללית מרפאת טראומה אורתופדית במרכז לרפואה יועצת בעפולה