4 דקות קריאה
22 Apr
22Apr


כל החדשות בקליק אחד !


ניר שנער ששימש עד כה כממונה חירום וביטחון, מונה למנהל האגף

הקמת אגף חירום, ביטחון ואכיפה במועצה האזורית עמק יזרעאל

ניר שנער ששימש עד כה כממונה חירום וביטחון, מונה למנהל האגף


ניר שנער מונה למנהל אגף חירום, בטחון ואכיפה במועצה האזורית. הצורך בהקמת האגף החדש עלה כחלק מהרצון לספק מענה כולל והולם לאתגרי הביטחון והחירום ברחבי המועצה. 

המועצה האזורית עמק יזרעאל מתפרשת על פני 350,000 דונם ושמה לה למטרה לחזק את נושא המוכנות בעת חירום, תוך מתן תמיכה וגב איתן ויציב ליישובים ולתושבי המועצה, מתוך ידיעה שהיא זו שתספק את המענה בימים הראשונים בכל תרחיש חירום. 

ביומיום, האגף יעסוק באכיפה ברחבי המועצה, בהעמקת הסדר והמשילות, באכיפה בשטחים הפתוחים ובשדות, בהפעלת מערך האבטחה במוסדות החינוך ובאירועים של המועצה, בחיזוק צוותי הצח"י (צוות חירום יישובי) בשיתוף פעולה עם אגף קהילה ורווחה, בהעמקת התנדבות למתמי"ד, בחיזוק קשרי העבודה עם גורמי הצלה וביטחון ארציים, כגון: מד"א, כב"א, משטרת ישראל, משמר הגבול ועוד, תוך חיזוק המוכנות בחירום כל העת.

ניר שנער, מכפר יהושע, נשוי ואב לשלושה, סא"ל במילואים, בעל תואר ראשון במדע המדינה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במנהל ומדיניות ציבורית.

שנער כיהן בשנה האחרונה כממונה חירום וביטחון במועצה וכעת עומד בראש האגף החדש.

עם כניסתו לתפקיד, אמר: "אני גאה ושמח לעמוד בראש הצוות המקצועי והמיומן של אגף הביטחון. נמשיך לעשות כל שיידרש ובכל עת, למען ביטחונם של תושבי המועצה ומוכנותם של יישוביה לכל תרחיש אפשרי – בשגרה ובחירום."


מהמועצה האזורית עמק יזרעאל נמסר: "המועצה שמה לה כיעד להגדיל את תחושת הביטחון האישית של תושביה ורואה חשיבות רבה במיסוד הנושא באמצעות הקמת האגף החדש. אנו סמוכים ובטוחים שניר ועובדי האגף ימלאו את תפקידם באחריות וברצינות המחייבת, ומאחלים להם הצלחה רבה!"

  עקבו אחרינו