עפולה :בעשירייה הראשונה בארץ בבנייה של שטחי מסחר


02 Aug
02Aug


   עפולהעל פי ניתוח נתוני הלמ"ס ממוקמת עפולה במקום השביעי בארץ ובמקום הראשון מבין ערי הצפון בהתחלות בנייה של שטחי מסחר בשנת 2020 ובמקום החמישי בישראל ברבעון הראשון של 2021.

עפולה בעשירייה הראשונה בארץ בבנייה של שטחי מסחר

על פי ניתוח נתוני הלמ"ס ממוקמת עפולה במקום השביעי בארץ ובמקום הראשון מבין ערי הצפון בהתחלות בנייה של שטחי מסחר בשנת 2020 ובמקום החמישי בישראל ברבעון הראשון של 2021.

שנת הקורונה נתנה את אותותיה על הבנייה בישראל לאחר שבמהלכה נרשמו ירידות  בהתחלות הבנייה כמעט בכל הייעודים, אלא שבעפולה דווקא התרחב בשנה החולפת תחום הנדל"ן המסחרי. על פי נתוני הלמ"ס שפורסמו לאחרונה עולה כי רמת השרון וירושלים מובילות בהתחלות בנייה של שטחי מסחר בשנת הקורונה בפער גדול העיר על הבאות בתור בעשירייה הראשונה ראשון לציון, קריית אונו, תל אביב, מבשרת ציון, כפר סבא, עפולה, אשדוד ונועלת את העשירייה הראשונה רחובות. 

מהנתונים עולה כי בשנת 2020, שנת הקורונה החולפת, נרשמה בעפולה בנייה של 19,956 אלף מטר רבוע של שטחי מסחר שמציב אותה במקום השביעי בישראל ואילו ברבעון הראשון של שנת 2021 קופצת עפולה עוד שני מקומות קדימה למקום החמישי במדינה עם 3000 מ"ר אחרי אור יהודה, הוד השרון פתח תקווה וקריית אונו. 

חיים מסילתי, יו"ר לשכת שמאי המקרקעין, התייחס לנתונים שפרסם הלמ"ס ואמר: "העיר עפולה עוברת תנופת בנייה ופיתוח ובכלל זה בשטחי מסחר חדשים". 

ראש העיר אבי אלקבץ הוסיף ואמר: "הנתונים מוכרים לנו ומצביעים על כך שעפולה ממשיכה את הפיתוח המשמעותי בתחומים רבים כגון בנייה למגורים בשכונות חדשות, תשתיות, תעסוקה איכותית, מתחמי מסחר ופנאי ולא בכדי עפולה נמצאת במקום הרביעי בישראל בהגירה חיובית של משפחות צעירות זאת השנה השנייה ברציפות".  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...