עפולה: הכיתה הדיגיטלית של בית ספר תדהר


12 Sep
12Sep


   עפולה


כל החדשות בקליק אחד !

כשבועיים לאחר פתיחת שנת הלימודים ובמערכת החינוך מתמודדים עם עשרות כיתות שנכנסות מדי יום לבידוד. בבית הספר תדהר מצאו פתרון נהדר והקימו כיתה דיגיטלית. 

הכיתה הדיגיטלית של בית ספר תדהר

כשבועיים לאחר פתיחת שנת הלימודים ובמערכת החינוך מתמודדים עם עשרות כיתות שנכנסות מדי יום לבידוד. בבית הספר תדהר מצאו פתרון נהדר והקימו כיתה דיגיטלית. 

לימוד יצירתי לבידוד: לפני שבועיים בלבד נפתחה שנת הלימודים החדשה ומאות תלמידים כבר נאלצו להיכנס לבידוד לאחר ששהו בקרבת חבר או חברה לכיתה שנמצאו מאומתים לקורונה. מיקרים רבים של תלמידים ואנשי צוות מאומתים לקורונה התגלו מאז החלה שנת הלימודים מה שגרם לשכבות וכיתות שלמות ללמידה מקוונת בלבד.

אחד מבתי הספר שבו נכנסו כיתות שלמות לבידוד הוא בית הספר היסודי תדהר בעפולה לאחר שאנשי צוות, מורים ותלמידים התגלו כחיוביים. בבית הספר הכינו את עצמם מהר לשגרה החדשה ומצאו פתרון יצירתי עבור כלל התלמידים אבל בעיקר עבור תלמידי כיתה א', להם זאת שנת לימודים ראשונה בבית הספר כאשר בנו עבורם "כיתה דיגיטלית". 

במסגרת הכיתה הדיגיטלית הוזמנו התלמידים החדשים להיכנס מדי בוקר לאתר ייחודי אינטראקטיבי שבמרכזו לוח לימוד ולחצנים המפנים את התלמידים לנושאי לימוד שונים כגון חשבון, לימודי שפה ואותיות, ברכה לחג וסימני ראש השנה, דפי צביעה ועוד. 

מנהלת בית הספר סיון וידנפלד אמרה: "עוד לפני שהחלה שנת הלימודים כבר נערכנו לאפשרות של בידודי תלמידים וכיתות שלמות כפי שכידוע קרה. עבור כל כיתה הכנו תכנית ייחודית כולל לתלמידי כיתה א' שרק עשו את צעדיהם הראשונים בכיתה וכבר נאלצו להיכנס לבידוד. מיד עם כניסתם לבידוד הכנו להם סרטון 'עידוד לבידוד' ויצרנו כיתה דיגיטלית עם צעדים ראשונים בחשבון ושפה ופעילויות לחג באמצעות לחיצה על נקודה חמה שמובילה לפעילויות שונות. ההורים והילדים אהבו מאוד את הפעילויות אבל כולנו תקווה שכלל התלמידים ישובו לפעילות מלאה בכיתות בית הספר בהקדם". 

הורוסקופ יומי  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...