5 דקות קריאה
12 Jun
12Jun

כל החדשות בקליק אחד !

סגנון חיים

 מתכונים

תרבות

   עפולה


אושרה בקשתו של מינהל החינוך העירוני לשלב בעיר את התכנית היוקרתית 'גשרים' בשנת הלימודים הקרובה. במסגרת התכנית יכשירו חיילות מיחידת 8200 את תלמידי חטיבות הביניים בעיר. 


בשורה משמחת להורים בעפולה: בתחילת חודש מרץ התקבלה החלטת ממשלה להגדיל את הסבסוד על הצהרונים בגני הילדים (טרום חובה) כדי להוריד את יוקר המחייה המאמיר מיום ליום. במסגרת ההחלטה עלה הסבסוד לרשויות באשכולות 4-5 כאשר העיר עפולה הנמצאת באשכול 5 תהנה מסבסוד נוסף של 250 שקלים לחודש בעבור כל ילד בצהרון ובכך ייהנו ההורים במקביל מתשלום חודשי מופחת, וזאת, לפי שעה, למשך ארבעה חודשים (מרץ-יוני). 

בעקבות ההחלטה פעלו בעיריית עפולה בימים האחרונים לזכות את ההורים שרשמו את ילדיהם לצהרונים ונמצאו זכאים בחשבון של מחלקת הגבייה. בעיריית עפולה עדכנו את ההורים על הזיכוי ואפשרו להם לבחור בין ניצול הזיכוי לתשלום בעבור קייטנות או קיץ או העברת הזיכוי ישירות לחשבונם הפרטי ביצירת קשר עם מינהל הגבייה. 

גזבר העירייה, איציק שריקי, אמר: "בימים אלו קיבלנו את מלוא הסבסוד וסיימנו את החישוב המגיע להורים. ביצענו זיכוי במערכת ואפשרנו להורים לבחור אם הם רוצים לממש את הזיכוי בתשלום עבור קייטנות הקיץ או לקבל את כספם בהעברה מידית לחשבונם". 


בריאות :לרגל שבוע התזונה והתזונאי הלאומי, ישבנו לשיחת אחד על אחד עם רפי שטקלר - תזונאי בכללית מחוז צפון.


שווה קריאה: מעכשיו בכללית סמייל-בדיקה ראשונית של רופא שיניים באמצעות שיחת וידאו


בריאות :גם דברים טובים קורים במרכז הרפואי העמק מומחים בטיפול וניתוח עקמת גבית