6 דקות קריאה
12 Jun
12Jun

כל החדשות בקליק אחד !

סגנון חיים

 מתכונים

תרבות

   עפולה


עיריית עפולה מצדיעה למערך המילואים של צבא הגנה לישראל ובתוכו למילואימנקים ולמילואימניקיות בני העיר עפולה באמצעות קמפיין חוצות ענק המבקש להודות להם על תרומתם לצה"ל ולמדינה. 


צה"ל והרשויות המקומיות ובתוכן עיריית עפולה יוצאים בקמפיין חוצות ענק המבקש להודות ולהוקיר את מערך המילואים. במסגרת המהלך, תוקיר עיריית עפולה את מערך המילואים שלה הכולל 3,785 חיילי וחיילות מילואים (30 מילואימניקים יותר משנה שעברה) שתרמו השנה כולם גם יחד לא פחות מ- 11,166 ימי מילואים ביחידות הצה"ליות השונות. על פי הנתונים שהועברו מאכ"א לעיריית עפולה 32.6 הוא הגיל הממוצע של רשימת 50 המילואימניקים והמילואימנקיות המובילים מעפולה לשנת 2021 כאשר 40 מהחיילים הם גברים, ו-10 הן נשים. 

בעיריית עפולה בחרו בחמישה מילואימניקים שתרמו את מספר ימי המילואים הרב ביותר בשנת 2021 (מחודש מאי ועד חודש דצמבר) להוביל את הקמפיין הפרסומי ברחבי העיר.  מי שעומד בראש הרשימה בשנת 2021 עם מספר ימי המילואים הפעיל הגבוה ביותר הוא תושב העיר דביר דשל (28) ומיד אחריו במקום השני ניצב אלי ברוך (52) שלפי שעה מוביל את הרשימה של משרתי המילואים בעפולה גם בשנת 2022. בגזרת הנשים מובילה אליה אליסה פיירשטיין שניצבת במקום השלישי הכללי ומיד אחריה במקום הרביעי משה חיים מזלתרים, יצחק סמני, ירדן שם טוב, עודד גויאדה, לאורה ארונוב וזאב כהן.

קמפיין ההוקרה של עיריית עפולה יפורסם בכל הנכסים הדיגיטליים והפלטפורמות העומדות לרשות העירייה והוא צפוי להגיע לשיאו בתחילת השבוע הבא, המהווה חודש הוקרה למערך המילואים בכל המדינה. 

ירדן שם טוב ומקסים גברן תושבי עפולה הנמצאים בצמרת המילואימניקים שתרמו הכי הרבה ימי מילואים השנה. קרדיט צילום: דוברות עיריית עפולה 

אלי ברוך הניצב במקום השני בימי מילואים לשנת 2021 ומוביל את טבלת המילואימיניקים נכון להיום בשנת 2022  


בריאות :לרגל שבוע התזונה והתזונאי הלאומי, ישבנו לשיחת אחד על אחד עם רפי שטקלר - תזונאי בכללית מחוז צפון.


שווה קריאה: מעכשיו בכללית סמייל-בדיקה ראשונית של רופא שיניים באמצעות שיחת וידאו


בריאות :גם דברים טובים קורים במרכז הרפואי העמק מומחים בטיפול וניתוח עקמת גבית