עפולה: שלוש מורות מבית ספר "יהלום" התקבלו לקהילת המחנכים של חברת 'מיקרוסופט'


12 Sep
12Sep


   עפולה


כל החדשות בקליק אחד !

שלושת המורות זכו להתקבל לקהילת המחנכים הבינלאומית של חברת העל 'מיקרוסופט ישראל'. קיימו ביקור יחד עם כל צוות ההוראה של בית הספר בקמפוס ל החברה.

שלוש מורות מבית ספר "יהלום" התקבלו לקהילת המחנכים של חברת 'מיקרוסופט' 


שלושת המורות זכו להתקבל לקהילת המחנכים הבינלאומית של חברת העל 'מיקרוסופט ישראל'. קיימו ביקור יחד עם כל צוות ההוראה של בית הספר בקמפוס ל החברה. 


שלוש מורות מצוות ההוראה של בית הספר היסודי "יהלום" בעפולה הצטרפו לקהילת המחנכים הבינלאומית של חברת העל 'מיקרוסופט ישראל'. חברי וחברות הקהילה הנבחרים קיבלו הסמכה כמומחים להוראה של מיקרוסופט ויקבלו את התג וההסמכה כ"מנטורים" שיעבירו ויחדדו את המסר ״לחזק כל אדם וכל ארגון בכדור הארץ כך שהם יוכלו להשיג יותר״. שלושת המורות מבית הספר "יהלום" שנבחרו כמנטוריות הן ענבל שושני, הודיה פלד ואפרת להב-ליימר שהצטרפו לקהילה היוקרתית Microsoft education community שבמהלכו ייקחו חלק בכנסים ופרויקטים בארץ ובעולם לצד צוותי הפיתוח של החברה שיחשפו אותם בפני העושר האינסופי של עולמות התוכן של מיקרוסופט בחינוך כפי שהם באים לידי ביטוי במוצרים ובקמפוס לצד החידושים והערכים המוספים של מיקרוסופט העולמית. בסופו של תהליך תעניק חברת מייקרוסופט לבוגרים את התגMicrosoft invented educators Experts. 

במקביל, קיים כל סגל ההוראה של בית הספר "יהלום" בניהולה של פרח בר כהן, ביקור חשיפה מקצועי בקמפוס של מיקרוסופט בהרצליה במהלכו קיבלו סקירה על כלים לחדשנות אשר יכולים לתרום לתהליכי למידה בעידן של חדשנות ודיגיטציה. הצוותים המקצועיים של מיקרוסופט בשיתוף מנהל התקשוב של מיזם "סיסמא לכל תלמיד" במחוז צפון אריאל שגיא,  ליווה את תהליך הלמידה על מנת ליישמו בין כותלי בית הספר.  


הורוסקופ יומי  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...