5 דקות קריאה
22 Aug
22Aug


כל החדשות בקליק אחד !

  נטו העמקים והגליל  - המקומון של ערי הצפון 

שיחקו אותה: רשת "שחקים" עפולה והמועתת "סטודיו במה" פתחו השבוע שנה שנייה של פעילות בבית אשכול בעפולה. עמותת "סטודיו במה" הוקמה בשנת 2003 ע"י אופיר רוזן,

ילדי עפולה עולים לקדמת הבמה 

השבוע נפתחה בבית אשכול השנה השנייה של פעילות בית ספר לאומנויות הבמה מבית "סטודיו במה" בהובלת השחקן המוכשר והמוכר אמנון וולף. 

שיחקו אותה: רשת "שחקים" עפולה והמועתת "סטודיו במה" פתחו השבוע שנה שנייה של פעילות בבית אשכול בעפולה. עמותת "סטודיו במה" הוקמה בשנת 2003 ע"י אופיר רוזן, בוגר בית הספר למשחק "בית צבי" ובעל תואר ראשון בבימוי והוראת משחק. שני עשורים לאחר שהוקמה והחלה לפעול בערים שונות, נכנס בשנה שעברה הסטודיו לראשונה לעפולה. מיד עם כניסתו זכה הסטודיו להרשמה של ילדים רבים הן בגלל הניסיון רב השנים והן בגלל שמי שמוביל את את השלוחה בעפולה הוא השחקן המוכר אמנון וולף ששיחקת באינספור הצגות, סדרות וסרטים וביניהם "טירונות", "הפוך", "משפחה וחצי", "ההסדר", "החברים של יאנה", "בוא לא נדבר על זה", "התחנה", "כפולים" ולאחרונה הצטרף לסדרה "כראמל".

תוכלו למצוא אותנו גם 
 ולהתעדכן בחדשות

מרשת 'שחקים' נמסר כי חשיבות הפרויקט היא לתושבי עפולה והסביבה שכבר לוקחים חלק בפעילות במרכז לאומנויות למשחק ותיאטרון ונהנים ממקום איכותי ומקצועי המרכז בתוכו תרבות ועשייה עם צוות מוביל בתחום המגיע כמעט כולו מהמרכז. "אנו שמחים שסוף סוף לאחר שני עשורים של פעילות בערים שונות, סטודיו במה הגיע בשנה שעברה גם לעפולה ופותחת בימים אלה שנת פעילות שנייה" אמרה שרון פרי, מנהלת "בית אשכול", והוסיפה: "כבר מהרגע הראשון ראינו פוטנציאל גדול בשיתוף הפעולה בין בית הספר למשחק ובין עיריית עפולה ורשת שחקים לטובת תושבי העיר בכל הגילאים. 


קיץ מורשת בצפון באתרי רשות הטבע והגנים

הזעה בבית השחי? כך תישארו יבשים גם בחודשים הלוהטים בשנה

ד"ר עופר לנדאו, מומחה לכירורגיה כללית בכללית אסתטיקה לכתבה >>רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולההערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.