4 דקות קריאה
27 Feb
27Feb


כל החדשות בקליק אחד !

   עפולה מקומי

 הישארו מעודכנים

משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי ועיריית עפולה הופכים את השוק העירוני החדש למוקד בילוי ופנאי לכל המשפחה בהיקף של 4 מיליון שקלים בשלב הראשון והפיכתו ל"עיר הילדים".

בקרוב בעפולה: "עיר הילדים" 

משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי ועיריית עפולה הופכים את השוק העירוני החדש למוקד בילוי ופנאי לכל המשפחה בהיקף של 4 מיליון שקלים בשלב הראשון והפיכתו ל"עיר הילדים".

עיריית עפולה ומשרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי ממשיכים לחזק את תחום הפנאי והבילוי לכל המשפחה בעיר. לאחר שהקימו יחד את המשחקייה העירונית, שדרגו את הקאנטרי קלאב ומקימים יחד את "הפארק מים" שעתידה להפוך לאחת האטרקציות הגדולות בצפון – הקצה המשרד סכום נוסף של ארבעה מיליון שקלים נוספים להקמת מרכז פנאי נוסף לכל המשפחה: ״עיר הילדים״ במתחם השוק החדש. מתחם הבילוי החדש לכל המשפחה יכלול, מתחמי משחק, טרמפולינות, מכוניות מתנגשות, מתחם נינג'ה לכל הגילאים, ג'ימבורי לפעוטות, מתחם ימי הולדת, משחקי וידאו, לונה פארק לילדים והכל תחת קורת גג אחת. 

בשלב הראשון תשקיע החברה הכלכלית את התקציב בשיקום, שיפוץ ופיתוח מתחם השוק החדש שיהפוך למתחם סגור ומקורה המאפשר פעילות לאורך כל השנה. בשלב הבא מתכוונת החברה הכלכלית לפרסם מכרז לאיתור יזם מהתחום אשר יפעיל את המתחם.
משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי תיקצב לאחרונה את עפולה בהיקפים משמעותיים במסגרת ״התרת חסמים תקציביים״. בימים אלה המשרד מתקצב בהיקף של 9 מיליון ש״ח את פארק המים העירוני שצפוי להיפתח בעונת הרחצה הקרובה, תקצב את שיפוץ ושדרוג הקאנטרי העירוני החדש בהיקף של 4 מיליון ש״ח, הקים את 'המשחקייה' העירונית בעפולה ומפעיל מרכז צעירים שנותן מענה מקיף לצעירים העיר ומחזק את תחום התעסוקה.

ראש עיירת עפולה אבי אלקבץ אמר: "אני שמח על שיתוף הפעולה עם משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי ואני בטוח שהפרויקט החדש, יחד עם פארק המים שייפתח בקיץ הקרוב יהפכו לאטרקציות לכל המשפחה וישדרגו עוד את איכות החיים והפנאי של הילדים, בני הנוער וההורים בעפולה". 


בריאות - כללית : מעכשיו תרופות מבית המרקחת באמצעות שליח עד הבית

שווה צפייה: 6 הדברים הכי מיוחדים בגולן

רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה