4 דקות קריאה
01 Jan
01Jan


כל החדשות בקליק אחד !

   עפולה מקומי

 הישארו מעודכנים


ציון 100 

אשת החינוך מעפולה, זינו סיגלית, נבחרה כ'מורת המאה' לשנת הלימודים תשפ"ג. מ"מ ראש העיר חביב פרץ, מחזיק תיק החינוך הממלכתי-דתי: "זכייתה היא המשך ישיר לשרשרת הישגים של החמ"ד בעפולה". 

הישג נפלא לזרם החמ"ד בעפולה: אשת החינוך, סיגלית זינו, מורה ויועצת חינוכית מבית ספר "אוהל מאיר" בעיר נבחרה ל"מורת המאה" במסגרת הפרויקט השנתי של הזרם הממלכתי-דתי (חמ"ד) ל'מורות המאה'. 

ראש מינהל החינוך טינה ולדמן והמורה קיבלו את מכתב הזכייה ובו נכתב בין היתר: "הרינו שמחים להודיעך שמִנהל החינוך הדתי מצא אותך ראויה לקבלת פרס מורי המאה לשנת הלימודים תשפ''ג ובחר בך כמורה פורצת דרך, המובילה לקידום הישגים ערכיים ולימודיים, תוך השקעה ומסירות ומתוך רוח גדולה של חזון החמ''ד ותכניותיו". 

יש לציין כי זכייתה של זינו הוא המשך ישיר לשרשרת הצלחות של החינוך הממלכתי דתי בעיר בשנים האחרונות תחת הובלתם של ראש העיר ומחזיק תיק החינוך אבי אלקבץ וממלא מקומו חביב פרץ מחזיק תיק החינוך הממלכתי-דתי הן בפן הפדגוגי והן בפן הבינוי במסגרתו נבנה בית ספר חדש "אוהל מאיר", שדרוג כללי לבית ספר מעלות ניסים ויציאה לתכנון להקמת בית ספר חדש לנעם מוריה. בין ההישגים הפדגוגיים אפשר לכלול את זכייתן של שלוש נשות חינוך שמרית לוי (מעלות ניסים), מירי וזאן (אורט יהודה) והגננת רונית שרעבי מהזרם הממלכתי דתי בפרס "מורות המאה" לפני שנתיים והמשיך עם פרסים בית ספריים שכללו הצטיינות של בית ספר נעם מוריה בלימוד מרחוק בעת הקורונה, פרס הצטיינות מחוזי במצוינות ערכית ולימודית לאולפנת צביה, זכייה בפרס החינוך המחוזי של החמ"ד לבית ספר מעלות ניסים ופרס החינוך הארצי בחינוך הממלכתי דתי לבית ספר אוהל מאיר והישג נפלא של אורט יהודה שנכנס לרשימה של 20 בתי ספר עם הזינוק הגבוה ביותר בנתוני הבגרות. 

מ"מ ראש העיר חביב פרץ, מחזיק תיק החינוך הממלכתי-דתי: "ברכות חמות לסיגלית זינו על זכייתה המהווה המשך ישיר לשרשרת הישגים נפלאים שרשם החמ"ד בעפולה בשנתיים האחרונות"


בריאות :הסרת שיער בלייזר בכללית אסתטיקה | שיטה בטוחה לתוצאות מדהימות


בריאות :נוירולוג מומחה מהשורה הראשונה -הצטרף לצוותים במרכז לרפואה יועצת עפולה, ברמת ישי ובדרומית נוף הגליל