4 דקות קריאה
01 Mar
01Marכל החדשות בקליק אחד !

לאחר פטירתו של היו"ר אבינעם יחזקאלי ז"ל שכיהן בתפקיד שנים רבות, מונה לתפקיד היו"ר אלי פייס ולצדו מונתה הנהלה חדשה.

יו"ר חדש לסניף האגודה למען החייל בעפולה 

לאחר פטירתו של היו"ר אבינעם יחזקאלי ז"ל שכיהן בתפקיד שנים רבות, מונה לתפקיד היו"ר אלי פייס ולצדו מונתה הנהלה חדשה. 

התחדשות ותחלופה באגודה למען החייל סניף עפולה: לאחר פטירתו של היו"ר הקודם  אבינועם יחזקאלי ז"ל שכיהן שנים ארוכות ועשה רבות למען החיילים בני העיר עפולה ולמען חיילים ומפקדים רבים בבסיסי מרחב גליל-עמקים, נבחר יו"ר חדש לסניף של בירת העמק. היו"ר שמונה על ידי יו"ר מרחב צפון באגודה למען החייל אל"מ במיל יוסי בנים וראש העיר אבי אלקבץ הוא סא"ל במיל' אלי פייס, תושב העיר עפולה, שהתנדב באגודה בעפולה בעבר. לצדו של פייס יכהנו גם חברי הנהלה וותיקים וכן כאלה חדשים שהצטרפו אף הם לאחרונה. 

עוד בנטו  עפולה !

>עפולה מקומי: אלפים חגגו את אירועי פורים בעפולה

> עפולה מקומי: הסטודנטים בעפולה ייהנו ממלגות בסך 2.5 מיליון שקלים

>עפולה מקומי: עיריית עפולה אירחה את טורניר הכדורגל לזכרו של לוחם השייטת שנפל

במסגרת העשייה של הסניף, אחת המשימות העיקריות שלו היא להקים ולחדש מועדוני חיילים בתוך הבסיסים, כאלה נחנכו רבים בתקופתו של היו"ר הקודם יחזקאלי ז"ל וגם בעתיד מבטיחים בסניף האגודה להמשיך את דרכו ולהקים מועדונים חדשים. 

כמו כן מקפידים מתנדבי הסניף לחלק בכל יום ראשון חבילת שי לחיילים בתחנת הרכבת ע"ש רפאל איתן בעפולה, לסייע לחיילים בודדים בעיר וכן לאמץ יחידות הפועלות בקרבת העיר עפולה. 

חשוב לציין כי לצד יו"ר חדש והנהלה חדשה לסניף האגודה למען החייל בעפולה ישנם גם משרדים חדשים שנפתחו לאחרונה בגלריה העירונית הצמודה להיכל התרבות והם יהיו פתוחים למתנדבים וחיילים בכל נושא במשך כל ימי השבוע בין השעות 08:30 – 13:00 וכן במספר הטלפון: 04-6522937.בריאות - כללית : מעכשיו תרופות מבית המרקחת באמצעות שליח עד הבית

שווה צפייה: 6 הדברים הכי מיוחדים בגולן

רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה